Summer 2019. Tak se jmenoval workshop, kde byly představeny letní novinky Sephora Collection a dalších exkluzivních značek. My vám přinášíme přehled pěti z nich, které nás nadchly. Buďte první, kdo o nich ví!

Parfém, na který dostanete chuť

Pacific Lime dostal název parfém od značky Atelier Cologne. Jeho příjemná sladce ovocná vůně si vás podmaní a stejně tak i vaše okolí. Vyrábí se z kokosu, limetky a eukalyptu. Přírodních je 91% obsažených ingrediencí. Uvidíte, že s tímto parfémem na vás každý dostane chuť. My dostali chuť na tento parfém!

Pacific Lime dostal název parfém od značky Atelier Cologne. Jeho příjemná sladce ovocná vůně si vás podmaní a stejně tak i vaše okolí.

Dokonalé obočí

Deset odstínů nabízí nová řasenka na obočí od značky Anastasia. Nejenže nabarví chloupky v obočí, ale je gelová a nanáší se i na pokožku. Obočí je pak výrazné a pravidelné. Důležité je si před aplikací vyznačit tři body nad obočím. Kde má oblouk začínat, nejvyšší místo uprostřed a kde končit. Díky této pomůcce se vám pak podaří vykreslit pravidelné husté obočí na obou stranách.

Deset odstínů nabízí nová řasenka na obočí od značky Anastasia.

Konturka s vychytávkou

Značka Becca představila novou řadu dlouhotrvajících rtěnek s výživnými oleji, které pomáhají od vysušených rtů, společně s vychytanými konturkami. Konturovací tužkou si vykreslíte obrysy rtů a potom druhým koncem rozetřete barvu na rty, aby konturka působila přirozeně. Samozřejmě celý postup zakončíte rtěnkou.

Značka Becca představila novou řadu dlouhotrvajících rtěnek s výživnými oleji, které pomáhají od vysušených rtů, společně s vychytanými konturkami.

Rozjasňovače

Výrobky navržené a vyzkoušené Rihannou značky Fenty Beauty se pyšní velkou škálou odstínů navržených pro každý tón pleti. Důležité je se zbavit přebytečného lesku správným make-upem a pak nanést rozjasňovač. Nanáší se na lícní kosti, spánky a čelo po stranách. Na léto se můžete předpřipravit třpytícími se bronzery, kterými si natřete celé tělo. Nejenže pokožku zvláční, ale také lehce zbarví a hlavně roztřpytí. Třpytky drží, dokud je nesmyjete vodou.

Výrobky navržené a vyzkoušené Rihannou značky Fenty Beauty se pyšní velkou škálou odstínů navržených pro každý tón pleti. Důležité je se zbavit přebytečného lesku správným make-upem a pak nanést rozjasňovač.

Stíny s ovocnou vůní

Pomyslnou zlatou medaili od nás získává značka Too Faced za kosmetickou řadu v ovocných vůních. Můžete mít například oční stíny s vůní ananasu nebo maliny, banánový pudr, rozjasňovače, rtěnky či lesky v nejrůznějších ovocných vůních. Jen těžko uvěříte, dokud si nepřivoníte. Poznáte je lehce, obaly jsou hravé a plné ovoce.

Stíny, rozjasňovače či rtěnky od firmy Too Faced s ovocnou vůní.
  5:00
Témata: parfém