Tři různé ženy, tři různá zaměstnání. Všechny spojuje péče o jejich nehty, protože vědí, že ruce jsou pro jejich práci důležitou vizitkou. Sally Hansen představuje nový projekt Krása ve vašich rukou.

Terezie Kovalová, violoncellistka, Kateřina Kuranová, zakladatelka blogu Smoothcooking a kadeřnice Dominika Reslerová – tři úspěšné české ženy, které své ruce často ukazují na veřejnosti, vyprávějí své příběhy. Sledujte Instagram Sally Hansen, kde budou postupně v rámci projektu Krása ve vašich rukou představeny všechny ženy. Níže vám přinášíme malou ochutnávku z rozhovorů:


https://youtu.be/XusOSrqXMsk

Značka Sally Hansen nabízí jak péči o nehty (Novinky 2018 v péči o vaše nehty jsme vám představili zde), tak i více než 300 odstínů laků na nehty.

COLOR THERAPY


Nový, unikátní lak na nehty kombinující barvu a péči ve 22 zářivých odstínech.


COMPLETE SALON MANICURE


Barevný lak na nehty 9v1 pro vaše dokonale zpevněné, hydratované, vyživené, chráněné a posílené nehty ve 36 trendy odstínech.

 


MIRACLE GEL


Nový revoluční systém pro gelovou manikúru bez použití LED/UV lampy spojuje barevný gel lak na nehty ve 23 úžasných odstínech a top coat.Více informací o produktech Sally Hansen najdete na www.sallyhansen.com/cz/

 

  15:31,  aktualizováno  26. března 2019 9:57