Abyste své pleti mohla věnovat tu nejlepší péči, musíte nejprve vědět, jaký typ pokožky máte. Suchá, mastná, smíšená? Každá vyžaduje něco jiného. Zjistěte, jakou pleť máte vy a jak se o ní starat.

Suchá


Tato pleť působí velice tence, citlivě a velmi snadno se podráždí. Přestože s tímto typem pokožky nemáte v mládí žádný problém, ve stáří vám to vrací i s úroky, a to v podobě vrásek. Pro suchou a citlivou pleť je vhodné užívat především krémy, které hydratují a vyživují. Ideálně by měly také obsahovat panthenol a vitamin E, které zmírňují podráždění pokožky a zabraňují jejímu stárnutí. Pro každodenní ošetření je proto vhodný Natura 24krém pro suchou a citlivou pleť, jenž suché pleti dá přesně to, co potřebuje.


Mastná


S mastnou pletí se potýkají především mladší ročníky, potrápit však může i v pozdějším věku. Poznávacím znamením této pokožky jsou ucpané póry, akné a lesk. Zapomeňte proto na hutné krémy a zvolte raději lehkou hydratační péči. Osvědčený je například Natura 24 krém pro mastnou pleť, který dlouhodobě snižuje tvorbu mazu a vznik pórů. Krém mimo jiné obsahuje také bisabolol, který má silné protizánětlivé schopnosti a pomůže vám tedy v případě výskytu akné.


Normální


Žádné pupínky či podráždění? Tak to jste šťastná žena! Ale nemyslete si, i taková pleť potřebuje každodenní péči, která zabrání stárnutí kůže a tvorbě vrásek. Normální pokožka se proto musí velice důkladně hydratovat a vyživovat. Výborným pomocníkem je v tomto případě lecitin, který zabraňuje vysoušení a chrání pleť před nepříznivými vlivy zvenčí. A právě lecitin najdete ve složení Natura 24 krému pro normální pleť.Vyzkoušejte přírodní kosmetiku z programu Natura od značky Cannaderm, která je unikátní svým složením, a dejte své pleti přesně to, co potřebuje.

  9:25,  aktualizováno  25. března 2019 17:22