Někdy je to v životě náročné. Tak proč si to nezjednodušit aspoň v péči o sebe?

Sprej na šediny


Když dosáhnete určitého věku, tak se šediny objevují čím dál častěji a zvlášť u tmavých vlasů jsou odrosty vidět klidně už za tři týdny. Jenže pořád chodit ke kadeřníkovi? Rychlou SOS pomocí je speciální sprej na zakrytí šedin. Je to tak snadné, stačí barevný pigment ze spreje aplikovat přímo na odrosty. Barva na vlasech skvěle drží, nedělá skvrny na polštáři a vy ušetříte čas i peníze za barvení.

Rychloodlakovač


Zdržovat se zdlouhavým odlkováváním nehtů a stále mít okolo sebe plno špinavých tampónků, které ani nevíte kam vyhodit, aby od odlakovače nešel cítit celý byt? Zkuste speciální odlakovač v lahvičce, ve kterém je houbička s dírou, napuštěná v odlakovací směsi. Stačí jen dovnitř vložit prst, zatočit a vytáhnout. A je hotovo a bez barevných skvrn na všech prstech!

Odličovací ubrousky


Dobře všechny víme, jak je odličování důležité, ale někdy na něho prostě není čas, ani energie. Zvlášť, když se vrátíte z bujarého večírku. Pak mějte na nočním stolku připravené micelární ubrousky, které snadno zvládnou všechno - odlíčení očí, řasenky i celého obličeje. Jen pár tahy.

Multifunkční olejíček


Oleje jsou v péči velkým boomem. A aby ne, když je pleť skvěle vstřebává a miluje je. Takový je například mandlový olej. Je multifunkční. Můžete si s ním odličovat oči, použít ho místo krému, dávat si ho na konečky vlasů i s ním vyživit nehtovou kůžičku. A to vše v jedné jediné lahvičce!