Trendem letošního podzimu je přirozenost. Stejně jako ženy rády mění make-up z výrazných odstínů do přirozených, mění dle trendů i vlasy.

L’Oréal Professionnel proto přináší ve spolupráci se slavnou francouzskou módní návrhářkou Vanessou Bruno 12 trendy odstínů INOA, které podtrhnou krásu a osobitost každé ženy. Jejich výběr byl inspirován přírodními barvami, a to jemnými odstíny písku, země nebo dřeva.

Společně s barvami INOA se dostávají do popředí zájmu i dvě barvicí techniky. Probarvení brunetek v délkách vlasů #TigerEye je inspirované stejnojmenným polodrahokamem a jeho typickou představitelkou je brazilská modelka Gizele Oliveira, tvář L’Oréal Professionnel. Druhá technika #RootShadow je velmi přirozený přechod mezi tmavšími odrosty u kořínků a světlými délkami, jak to nosí slavná modelka Hailey Baldwin, múza L’Oréal Professionnel.

Barevné trendy si nyní můžete dopřát bez jakýchkoli obav o zdraví vašich vlasů. Speciální služba SMARTBOND od L’Oréal Professionnel posiluje dlouhodobě namáhané a zcitlivělé vlasy a chrání je při chemických procesech, jako je barvení, melírování nebo odbarvování. Výsledkem jsou posílené, odolnější, hebké a lesklé vlasy, které se dobře upravují. Služba v salonu je navíc podpořená následnou domácí péčí, která prodlužuje ochranu vlasů a dlouhodobě posiluje vlasové vlákno. Používá se při každém pátém mytí vlasů namísto obvyklé péče nebo masky.Vyzkoušejte barevné trendy u svého kadeřníka ze salonů Salon Expert L’Oréal Professionnel. Jejich seznam a podrobnější informace naleznete na webu WWW.SALON-EXPERT.CZ .

 

  7:43,  aktualizováno  25. března 2019 16:26