Ďábel je v detailech kolekce Superdry podzim / zima 2017, v nových nášivkách, výšivkách a potiscích které se nedají přehlédnout. Tato kolekce opět čerpá z mixu inspirací - prérie se setkává s punkem a směsí kostek, kamufláže a nášivek; nápisy z universit mají nový říz; a městský styl je přepracovaný v retro sportovním duchu.

Značka pokračuje ve zdokonalování svého oblečení na ven s důrazem na kvalitní izolaci a podšití - a nové tvary, barvy a detaily budou tuto sezónu opravdu výrazné. Funkcionalita prošla zásadním upgrade v podobě armádní inspirace u bundy Rookie s praktickými kapsami, uzávěry a zipy vojenského typu. Džínovina se tuto sezónu vrací k rokenrolu s potrhaným a přednošeným vzhledem.

V pánském oblečení přichází retro grafika ve stylu anglických 90tých let a alpských sedmdesátek, zatímco svetry dostávají výraznou barevnou injekci.

V dámském se nové střihy topů, sukní a šatů potkávají s ikonickou rudou, šedou, námořní modří pro odlehčený francouzský holčičí styl. Nápadné potištěné mikiny a krátká trička přidají školní vibrace, zatímco městský sportovní kód dosahuje nové úrovně se síťovými doplňky, závodními pruhy a holografickými potisky.

  12:55,  aktualizováno  25. března 2019 16:12