Hledáte přípravky, které by v létě poskytly péči vaší pokožce i vlasům? Kokosový olej se nejen vyznačuje jemnou vůní, ale díky svému jedinečnému složení navíc zvláčňuje a chrání pokožku. 

Je tak ideálním řešením nejen letní péče o kůži po opalování.


Je to ale také skvělá péče o vlasy, kde mimořádně snižuje ztrátu proteinů. Přírodní kosmetika Desert Essence představuje kokosovou řadu v bio kvalitě. Její součástí je šest produktů -  šampon (236 ml), kondicionér (236 ml), sprchový gel (236 ml), tělové mléko (236 ml), tekuté mýdlo (236 ml) a lesk na rty (11 ml).


Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Produkty této značky zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, obsahující přírodní složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, a to v BIO kvalitě. Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ropné složky. Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.


Pokračování na následující straně. 


  12:58,  aktualizováno  31. března 2019 13:36