Klobouky z přírodních materiálů všech možných tvarů a velikostí jsou letos in. Jestli ještě žádný nemáte, honem si vyberte takový, ve kterém se stanete ozdobou zahradních večírků i pláží.

O tom, že je nutné chránit se v létě před slunečním zářením, není pochyb. Že to ale navíc může být velká paráda, to jste možná ani netušila. Pořiďte si slamák, který je letos absolutním „must have“. 

slamák klobouk pláž

Ať už zvolíte retro variantu jako ze Starců na chmelu, nebo širokánskou střechou typickou pro hollywoodská sedmdesátá léta, bude to velká jízda.

Vanessa Hudgens

Hitem jsou nezačištěné okraje, které působí ležérně a slušet budou jak k pestrým maxi šatům, tak outdoorovým šortkám a nátělníku. Nezapomeňte přitom na doplňky z přírodních materiálů jako korále, náušnice a náramky a proutěnou kabelku či košíček.

Z kolekce: Stradivarius
Reserved, 1299 Kč

Přírodní materiály to v létě jistí...

Roztomilé a také praktické jsou klouboučky s krempou ohnutou směrem nahoru, jaký na pláž oblékla i nestárnoucí topmodelka Helena Christensen.

Helena Christensen

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, držte si klobouk, až bude foukat, nebo vyrazíte na výlet lodí. Mohl by vám uletět a bylo by po parádě!.