Postupující věk a bolest kloubů byly ještě v nedávné minulosti spojené nádoby. V dnešní době se zdá, že zdravotní problémy s klouby postihují stále častěji mladší generaci, mnohdy již po 30. roku života. Proč se tak děje?

Moderní člověk mění své chování a způsob života rychleji než svoji DNA. Jenže člověk byl zrozen k pohybu!O potřebě pohybu se  píše a mluví  často, ideální je ujít denně 10 tisíc kroků. Jenže jen mluvení nestačí. Důkazem toho je fakt, že se přirozený pohyb a manuální práce rychle vytrácejí z našeho života. Přirozený pohyb nikdy nemůže nahradit občasná návštěva fitcentra a nebo víkendové projížďky na kole, když stejně v průběhu týdne děláme jen nejoblíbenější sport - „gaučink“.  Doba kamenná zde už byla, také železná i bronzová.  Napadá mě, že až  příští generace budou hledat příhodný název  pro  naši dobu, snad jim nepřijde na mysl „doba líná“.Mohou pomoci přípravky na klouby z lékáren?

Ano i ne.  Lékárnice Renata Jirásková, říká: „Mnoho let bedlivě sleduji přípravky na klouby, které se v lékárnách prodávají. Překvapuje mne,  že vývoj těchto přípravků spíše ustrnul a inovaci nahradila reklama.“ Neustále přibývají nové značky i výrobci. Nabídka v lékárnách nikdy nebyla tak široká, jako je dnes. Pokud se ale podíváme na složení - to je u všech velmi podobné, resp. stejné.  V praxi to znamená, že v  lékárnách najdeme na klouby 100x to samé, akorát pod jiným názvem. „Přípravky obsahují hlavně kolagen,  glukosamin sulfát, MSM a několik dalších látek.  Ty mají svůj význam, avšak zdaleka neřeší problém s klouby v takovém rozsahu, jak se to prezentuje.  Pokud by tomu tak  bylo, potíže s klouby by byly na ústupu. Před dvěma lety mne však zaujala nová látka obsažená v přípravku Celadrin, která se nazývá EFAC, celým názvem esterifikované mastné kyseliny, a tato působí na klouby zcela odlišně“, komentuje situaci na trhu magistra Jirásková.A co Barnys Celadrin™ ten je zcela jiný?

Ani Celadrin™ nezbaví zdaleka všechny  z nás problémů s pohybovým aparátem. Na druhou stranu  Celadrin™ , toho při vší skromnosti, umí opravdu hodně,  a právě proto je, na rozdíl od jiných  značek kloubních přípravků,  uznávaný po celém světě. Důkazem je prestižní partnerství s FIMS ( Mezinárodní federací odborníků při světovém olympijském výboru).Celadrin™ neobsahuje žádnou z výše zmiňovaných látek jako je např. kolagen nebo glukosamin sulfát. Celadrin™ obsahuje patentovanou látku Celadrin™ - nic víc nic méně. 

Avšak ještě jeden velký rozdíl tu přeci jen je. Celadrin™, díky svému jedinečnému obsahu, může nabídnout vysokou účinnost a rychlý efekt. Trvá jen několik málo dnů, než jsou zaznamenány pocitová a pohybová zlepšení, což samo o sobě představuje obrovský rozdíl oproti běžně používaným látkám přítomných v jiných přípravcích (mluvili jsme o nich výše).Je Celadrin™ zlomový objev?

Na zlomový objev v kategorii přípravků na klouby si lidstvo bude muset ještě asi počkat a možná i déle než bychom si přáli.  Celadrin™ je však zcela jistě důležitý objev. Vědci totiž před časem objevili, že u myší určitého laboratorního kmene, nebyli schopni v kloubech uměle vyvolat zánět, tedy příčinu bolesti kloubů a divili se proč tomu tak je. Později však zjistili, že organizmus těchto myší si vyrábí Celadrin™ sám, přesněji, že ve zvýšené míře produkuje kyselinu myristolejovou, která velmi účinně chrání myší klouby i před přímým zásahem vědeckého týmu, tedy snahou  vyvolat u těchto myší zánětlivé onemocnění kloubů - osteoartrózu.Od tohoto náhodného  objevu v devadesátých letech, pak  vedla ještě dlouhá cesta k tomu, než celý postup výroby byl patentován  a než zákazníkům z celého světa byl představen Celadrin™ tak, jak ho známe dnes.Pokud se chcete dozvědět více o přípravku Celadrin a účincích látky EFAC, pak na zahraničních i českých webech existují stovky odkazů s různými informacemi, doporučení či zkušeností s užíváním.   5:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:42