Víme, jaké prameny byste si měla zvýraznit právě vy. A jak se o ně starat!

Zatímco celkové barvení vlasy příliš zatěžuje, melír je daleko ohleduplnější. Pokud se o svou prosvětlenou hřívu navíc budete správně starat, ani se nevysuší. Nejvíc vám sekne, když působíte přirozeně, a proto několik lehce zesvětlených pramenů vypadá věrohodně.

Jestliže si obarvíte ty správné prameny, dokáže zvýraznit hezké rysy obličeje a potlačit nedostatky, takže opravdu vypadáte mladší a hezčí.

Prameny podle tvaru obličeje


Takhle zdůrazníte přednosti a zakryjete nedostatky obličeje:

Oválný


Pokud potřebujete zakrýt příliš vyčuhující bradu a upoutat pozornost na své sexy lícní kosti, nechte si prosvětlit větší množství pramenů lemujících obličej. Opticky se tak rozšíří.

Kulatý


Vaše tváře se rozprostírají do šířky, zatímco brada je málo výrazná? Vyhněte se zesvětlování vlasů kolem obličeje a melírujte spodní prameny těsně pod ušima.

Hranatý


Ostřejší hrany obličeje zakulaťte několika světlými prameny padajícími z pěšinky až na ramena. Nemělo by jich být ale moc, aby obličej zbytečně nevysunuly do popředí.

Srdcovitý


Vystouplejší brada a širší čelo potřebují zjemnit v oblasti lícních kostí a čelistí. Olemujte je proto prameny prosvětlenými v úrovni uší.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:20