„Nude“, neboli v překladu také „nahé“ líčení, je osvědčenou klasikou, která se hodí pro celou řadu příležitostí. Podívejte se na jejich stručný přehled.

Základem nude líčení je přirozenost a minimalismus. Pleť rozzářená a sjednocená, ale jen do té míry, abyste zakryla nedokonalosti a nevytvořila na obličeji masku. Oči jsou zahalené do hnědých odstínů a rty doplněné rtěnkou v barvě vašich rtů. Takový look sluší skutečně každé ženě a využijete ho téměř kdekoliv:

Do školy


Škola je jedním z prostředí, pro které je nahé líčení jako stvořené. I když jsou dnes již pravidla mírnější a dívky nemají problém většinou ani s výrazným make-upem, nude varianta je mnohem přijatelnější a líčení navíc nezabere skoro žádný čas, který je po ránu tak drahocenný.


Do práce


S pracovním prostředím je to podobné. S kolegy se vídáte téměř každý den, a proto chcete být ve své kůži a ne se neustále pozorovat v zrcadle, zda jste to s líčením příliš nepřehnala. Pracovní pohovor nebo schůzka s důležitým klientem, to jsou události, které přirozené líčení přímo vyžadují.


Na rande


Pokud se jedná o první rande, chcete přece, aby vás váš protějšek poznal takovou, jaká skutečně jste. Jdete-li do divadla nebo na večírek, klidně sáhněte po výrazné rtěnce nebo černé oční lince, ale na denní schůzku se více hodí zemité, jemné odstíny. Ne nadarmo se říká, že mužům se nejvíce líbí ženy, když jsou nenalíčené.


Na dovolenou


U moře, v letadle nebo při wellness pobytu – přeci nechcete svou pleť zatěžovat hutným, odolným make-upem. Na dovolené si bohatě vystačíte s tónovacím krémem, tvářenkou, řasenkou a lehce zabarveném balzámem nebo leskem. Pokud chcete zvýraznit své opálení, můžete líčení doplnit ještě o rozjasňovač.

TIP: Nová rozjasňující řada Wake Up & Glow od L´Oréal Paris je skvělá pro vytvoření jednoduchého nude líčení. Dodá pleti sjednocený vzhled, jemný broskvový nádech a rozzáří ji tak, jako ranní sluneční paprsky.

  9:42,  aktualizováno  26. března 2019 10:49