Doba zavřených kadeřnictví naštěstí pominula a už zase můžeme být ostříhané a obarvené – prostě upravené. Skoro každá z nás má svou oblíbenou kadeřnici, ale co když se moje dvorní kadeřnice odstěhovala pryč anebo odešla na mateřskou…? Pak babo nebo Google raď.

Když vám kamarádka doporučí její výbornou kadeřnici, ale ta vám v telefonu řekne, že nejbližší volný termín má až za dva měsíce, musíte na to jinak. A my vám poradíme jak.

Externí obrázek

Kdysi před dávnými a dávnými časy existovalo kadeřnictví HF Point a holičství Barber´s Wife. Vedla je jedna osoba, která se rozhodla, že i kadeřnictví přejmenuje na Barber´s Wife - tedy Holičova žena. Tahle paní vede své dva beaty podniky profesionálně. Nejenže je v nich fantastická atmosféra, ale alfou a omegou jsou precizní služby. Pracují pro ni týmy proškolených kadeřníků a barberů z nejnovějších kurzů a školení po celém světě, sledují trendy a nabízejí kvalitní služby s přípravky, které jsou jedničkou v péči o vlasy a pleť.

Pokud chcete zkusit nového kadeřníka a partner by si chtěl užít služby barbershopu, není nic jednoduššího než se objednat online. V OC Metropole Zličín na sebe můžete mávat přes chodbu, jelikož holičství i kadeřnictví sídlí v přízemí obchodního centra přímo proti sobě. A další výhodou mít kadeřníka v obchodním centru je, že si oběhnete obchody a kromě nového účesu se zkrášlíte i jinak.

  12:18
Témata: Kabát, Google, kadeřník