Módní svět je plný anglických názvů, pokud patříte k těm, jež cizojazyčným pojmenováním oděvů a doplňků nerozumí, nezoufejte. My vás s nimi postupně seznámíme. Dnes se zaměříme na kabelky, které se prodávají pod obchodním označením shopper. Jde o tašky, které si oblíbí všechny vytížené ženy.

Co je shopper kabelka?

Jde o kabelku větších rozměrů, což je pro ni charakteristické. Shopper je totiž taška vhodná nejen do práce, ale také na nákupy, jak už sám název napovídá. Pojme větší množství věcí. Nenechte se však zmýlit. Nezaměňujte ji s klasickou látkovou taškou určenou na potraviny a jiné zboží. Moderní shopper kabelka je nejčastěji vyráběná z koženky či kůže. Nese moderní vzor a design podléhající aktuálním trendům. V současnosti lze tak narazit na kabelky proutěné, které jsou vysoce stylové. Jsou navrženy tak, aby se hodily do práce i na volnočasové aktivity. Skvěle pojmou notebook, ale i pleny, láhev na pití, plavky, osušku, atd.

999 Kč

Nejčastěji shopper naleznete ve variantě obdélníku. Nejsou však výjimkou ani jiné tvary. Kromě krátkých poutek do ruky má většina modelů nastavitelný popruh, díky kterému můžete nosit kabelku pohodlně přes rameno. V kolekcích jsou k vidění také shoppery s malou kapsičkou, která je součástí kabelky. Nahrazuje vnitřní kapsu, do níž můžete ukrýt klíče, mobil a jiné cennosti.

299 Kč

Tím, že na trhu naleznete širokou škálu těchto kabelek, přijdou si na své manažerky, ale také maminky v domácnosti. Shopper se prodává v různých cenových variantách. Nebojte se však investovat do dražšího modelu, bude vám sloužit delší dobu. A co si budeme povídat, také lépe vypadá. Pořiďte si módní design, atraktivní jsou zvířecí potisky, květinové motivy, nebo pestré barvičky jako je například žlutá, která dodá letní šmrnc každému outfitu.

399 Kč

Módní rada na závěr:

Shopper je taška opravdu prostorná. Jestli u sebe neustále potřebujete mít hodně věcí, pořiďte si šikovný organizér do kabelky. Lze jej sehnat za pár korun a nebudete už dlouho lovit na dně kabelky mobil, klíče od domu či rtěnku. Vše budete mít pěkně seřazené, vždy připravené.

2199 Kč
Témata: kabelka