Spousta žen na nich doslova „ulítává“ a jejich sbírky obsahují desítky (i více) nejrůznějších kousků. Kabelky jsou zkrátka kámošky, které vám budou vždy k ruce…

Možná chcete schovat pouze mobil a rtěnku, nebo naopak dopravit domů třeba půlku chleba a kilo ovoce?

Kabelka přiměřené velikosti s tím prostě nemá problém. Navíc se v ní dá schovat téměř všechno, co potřebujete.

Jste spíš praktický typ a sáhnete po univerzálnějším vzhledu a velikosti, romantička, která miluje pastelové tóny a pidi kousky, řídíte se striktně podle módních trendů, nebo dáte na „lásku na první pohled“?

Ať tak či tak, je vhodné myslet kromě barviček, tvaru a velikosti i na to, které kabelky nejlépe sedí k vašemu typu postavy. I to totiž podtrhne jejich výsledný efekt a váš styl i šmrnc.

Batohy jsou dnes nesmírně populární záležitostí. Tím, že jde o jeden ze zásadních trendů současnosti, nalezneme je v pojetí nejen sportovním, ale i elegantnějším.

„Klučičí“ typ postavy

I když vás třeba někdy zamrzí, že se zrovna nepyšníte ženskými křivkami, výběr kabelek máte téměř neomezený a hodí se k vám skoro všechny. Ať už jsou třeba s krátkými uchy do ruky, crossbody, objemné s dlouhým popruhem přes rameno anebo v podobě roztomilého a stylového batůžku.

Veškeré produkty FOLBEUR jsou vyrobené z kvalitní italské kůže. Tento špičkový materiál odebírají pro své modely i nejlepší světové značky.

Postava typu „hruška“

Hodně častý typ ženské siluety ve tvaru hrušky charakterizují výraznější, široké boky a větší zadeček. Máte takovou postavu i vy? Potom pro vás budou ideální kabelky do ruky, které tolik v nepřitahují pozornost k bokům. Slušet vám bude také třeba psaníčko.

Vedle čistých linií a minimalistického designu jsou to právě barvy, které doplňkům FOLBEUR vtiskávají jedinečnost a osobitý styl.

Postava typu „jablko“

Ach, to bříško… Myslet si, že ho zamaskujete obří kabelou, není právě ten nejlepší nápad. Vaší postavě bude lichotit například středně velká klasičtější kabelka s popruhem přes rameno či velmi módní i pohodlný crossbody model. Dobrou volbou jsou i trendy kabelky do ruky ve stylu aktovky.

Mezi doplňky nalezneme i retro závan v podobě ledvinek, jen s tím rozdílem, že od dob minulých mají aktuálně vzhled spíše ležérně elegantní, což z nich dělá univerzální kousek.

Typ „přesýpacích hodin“

Máte štíhlý pas a svůdně ženské křivky nahoře i dole? Záleží jen na vás, jestli zvolíte kabelku do ruky či přes rameno a jaký bude mít tvar a velikost. Hodit se bude vlastně jakýkoli typ, po kterém zrovna (za)toužíte.