Luxus, lehkost a minimalistický vzhled společně dělají neobyčejný efekt.

Méně je někdy více – švýcarská hodinářská značka Rado dala nový význam starému pořekadlu, když uvedla trojici minimalistických hodinek. Ve světě přehlceném poutači a neustálým stresem jsou tyto super tenké modely oslnivým příkladem stoprocentní jednoduchosti.


Modely True, navržené nekompromisně podle stylu „zpět ke kořenům“ jsou zbavené všeho nadbytečného. Každý kus je naladěn do jednoho odstínu s využitím charakteristické high-tech keramiky. Vznikly tak varianty čistá bílá, neústupná černá a třpytivá plasma. Hodinky bez číselných indexů, sčítačů a jiných přikrášlení, číselník True Thinline je krásná nepopsaná tabule. Dokonce sekundová ručka musela ustoupit. Střídmé linie a zdrženlivý, až neuvěřitelně tenký profil z nich dělají svěží a moderní hodinky – nový způsob módního vyjádření.S tloušťkou pouzdra pouhých 4,9 mm jsou True Thinline nejtenčí keramické hodinky, jaké kdy Rado vyrobilo. Nové modely dovedly minimalistické prvky ještě o krok dál, když jsou miniaturní co do svých rozměrů, tak designu. Výsledkem je vynikající módní trend, s úmyslně redukovanými tvary, jež odhalí přitažlivé hodinky v jejich nejzákladnější formě.Odlehčené tvary


Když poprvé se objevily na hodinářské scéně, byly považovány za inženýrský zázrak. Elegantní jednoduchost True Thinline se ukrývá v pouhém 1 mm tenkém strojku a vděčí za svou extrémní lehkost a supertenkou siluetu pouzdru z jednoho kusu keramiky. Průlomový typ konstrukce využívá její vysoké pevnosti a nepotřebuje ocelové jádro.Navzdory nízké váze a vzdušnému stylu neztrácí nic ze svých vlastností. High-tech keramika se vyznačuje působivou kombinací váhy a tvrdosti. Je o 25 % lehčí než ocel a téměř 5krát tvrdší, což z ní dělá jeden z nejžádanějších materiálů v luxusním hodinářství.Nízká hmotnost, svěží tvary a vzdušný design, True Thinline se téměř vznáší na zápěstí. Luxus, lehkost a minimalistický vzhled společně dělají neobyčejný efekt.