Toužíte po světlých kadeřích, ale stále vám v hlavě zní hlásek, který vám našeptává: „Odbarvováním se vlasy ničí!“ Tomuto věčnému dilematu je konec!

Značka L’Oréal Professionnel přichází s revoluční novinkou, která vlasy v průběhu zesvětlování uzdravuje!


Tato magická kúra nese název Smartbond a umožní vám splnit si sen o vytouženém blond či ombré účesu a zároveň zdravých vlasech! Služba probíhá nejdříve v salonu, ale obsahuje i produkty pro následnou domácí péči, která její efekt prodlouží.


Jedinečný systém Smartbond zajistí nejenom ochranu, ale také posílení vlasu při každém zesvětlování, melírování či barvení. Díky tomu se dnes už nekladou meze vašim přáním ani kreativitě vašeho kadeřníka!


Služba se skládá ze tří kroků, z nichž první dva vám aplikuje kadeřník jako službu v salonu (svůj nejbližší Salon Expert najdete zdea třetí je určený pro péči na doma pro prodloužení efektu služby. Stačí jej používat místo vaší klasické péče při každém pátém mytí vlasů.


A jak o svoji hřívu můžete pečovat ještě důkladněji a při každém mytí? Vyzkoušejte skvělé šampony, kondicionéry a regeneraci z řady Pro Fiber od L’Oréal Professionnel. Právě teď máte jedinečnou možnost tyto skvělé produkty vyhrát v soutěži na thelook.jenprozeny.cz!


  12:59,  aktualizováno  25. března 2019 19:36