Jak přežít dlouhou zimu v teple a zároveň stylově? Přinášíme vám pár tipů, jak vyzrát na čepice, které bohužel ne každému sluší. Vyberte si tu pokrývku hlavy, která vám padne.

Nemusí to být nutně jenom klasická pletená čepice. Společníka pro nadcházející měsíce můžete překvapivě najít třeba v trendy kapitánce, elegantním baretu nebo retro zmijovce. Popusťte uzdu své fantazie a netradiční look, za kterým se všichni otočí, je na světě.

Jestli potřebujete načerpat svěží stylingovou inspiraci, najdete ji například na blogu Tale of Miss A.  Blogerka Alex si zamilovala dva z těchto trendů – barety a kapitánky – a jejich kombinování dovedla k dokonalosti!

Trendy retro


Zmijovky zažívají velký návrat, a to nejen díky hipsterské scéně. Generacemi prověřená čepice vás opravdu ochrání před mrazem a s trochou představivosti z ní můžete udělat klíčový prvek outfitu. Ať už se rozhodnete pro jemný barevný detail nebo raději zvolíte variantu tón v tónu, nezapomeňte na #nosimzmiji


Francouzský šarm


Ani v zimě, když jste zabalená do několika vrstev, nemusíte zapomenout na svou ženskost. Podpořte ji elegantním baretem, který vám propůjčí francouzský šarm a smyslnost. Do divadla ho doplňte rudou rtěnkou a výraznými náušnicemi. A až půjdete o víkendu na brunch, schovejte do něj vlasy a užívejte si den bez starostí.


Kapitánský boom


Objevte i vy kouzlo univerzálních kapitánek, které můžete nosit, jak je rok dlouhý. Stylová čepice s retro nádechem je letos opět trendy a skvěle vypadá třeba ke kožené bundě nebo parce s kožíškem.Vyberte si tu svou čepici na zimu na www.tonak.cz

 

  13:55,  aktualizováno  25. března 2019 16:13