Využijte léto ve prospěch svojí krásy. Díky těmto skvělým produktům to půjde velmi snadno.

Na pleť:


Abyste se vyhnula vráskám, pigmentovým skvrnám, dehydrataci a předčasnému stárnutí pleti, je velmi důležitý ochranný obličejový přípravek. Ano, můžete použít i ten na tělo, ale my doporučujeme mít na pleť speciální - nejlépe s faktorem 30 nebo i vyšším. Po celé léto. Velmi vhodné jsou tónované krémy, které pleti dodají také zdravou barvu a sjednotí ji, takže se krásně obejdete bez make-upu.

Na tělo:


Vadí vám neustálé mazání se a lepivý pocit na kůži? Pak místo mlék nebo krémů zvolte opalovací spreje nebo neviditelné mlhy. Aplikují se na kůži přímo ze spreje rozprášením, rychle zasychají a nezanechávají mastný pocit nebo bílé skvrny. Tyto spreje se výborně aplikují i na místa, kde se jinak krém špatně nanáší - třeba na uši, na krk nebo na prsty u nohou.

Na vlasy:


Na pláži slunce působí také na vlasy. UV paprsky je narušují a poškozují, proto je nutné mít s sebou také také ochranu na vlasy. Speciální spreje stačí nastříkat i do vlhkých vlasů několikrát během dne. Pokud je to možné, po každém koupání ve slané nebo chlorované vodě si ji pak vymyjte pod sladkou vodou, jemně vysušte ručníkem a teprve pak nastříkejte sprej.

Na rty:


Kůže na rtech je velmi jemná a citlivá. Snadno se spálí a je to pak velmi nepříjemné. Rty však nestačí namazat krémem na opalování. Potřebují speciální péči - ochranné balzámy s UV filtem. Velmi praktické jsou ochranné tyčinky s vysokým faktorem, které kromě rtů můžete použít na všechna citlivá místa - na nos, na uši, na ramena, na rty.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:46