Blondýna, bruneta, zrzka, černovláska. Která jste vy? Inspirujte se Harper's Bazaarem!


MAGICKÁ RUDÁ


Tato barva se hodí pro odvážné ženy. Buďte si jistá, že s rudým odstínem vás nepřehlédnou. Rozhodně nebudete jedna z davu...


Co vypadá dobře:

Chcete-li dosáhnout stejně přirozeného odstínu jako má například Julianne Moore, chtějte jahodovo-měděnou barvu s prosvětlením kolem obličeje. Hledáte-li ještě světlejší odstín, ten, kterým se může pochlubit Christina Hendricks, zkuste plamenně červenou. Jen se připravte, že rudá barva vyžaduje obnovu už po několika týdnech, aby měla stále zářivý lesk.


Naše triky:

Rubínově červené odstíny se hodí pro ženy se zelenýma nebo modrýma očima a chladnou barvou pokožky. Pokud je váš tón pleti teplý a máte-li oči zelené nebo oříškově hnědé, vybírejte spíše z bronzových či měděně červených barev. Červené pigmenty mají tendenci blednout a vymývat se dříve než ostatní barvy. Dívejte se po přípravcích určených speciálně pro tento odstín. Ideální jsou např. týdenní kúry.PŘIROZENÁ HNĚDÁ


Hnědá barva vlasů vypadá dobře u všech tónů pokožky. Další výhoda spočívá v tom, že si na rozdíl od rudé nežádá přílišnou údržbu.


Co vypadá dobře:

Kouzlo hnědé je ukryto v odstínech zlaté, hnědé a čokoládové. I když je celkem nenáročná na péči, nebojte se zdůraznit její přirozenost nejen přes den, ale i v noci. Přirozenost přidáte leskem a pohybem vlasů. První zajistí kvalitní přípravky, zbytek obstará kvalitní střih.


Naše triky:

Největším nepřítelem hnědé barvy je slunce. Dokáže napáchat ještě větší neplechu než u blondýnek. Hnědá v sobě obsahuje červené pigmenty, a tak má tendence šisovat. Obranou je kvalitní šampon.


  8:37,  aktualizováno  31. března 2019 13:41