Připravili jsme pro vás dietního průvodce den po dni na celý týden. Můžete tak každý den zjistit, co je pro vás vhodné a čeho se zase vyvarovat. Jestli začít s odtučňovací kúrou či pořádnou očistou organismu. Přejeme hodně štěstí!

Den první: Sobota

Jak hubnout: Dnešek je pro začátek hubnutí nevhodný. Tělo buduje zásoby sice pomalu, ale o to důsledněji. Začnete-li dnes s dietou, kila se dolů téměř nepohnou. Tělo je nejen ve fázi ukládání, ale navíc se nabudovaných zásob drží zuby nehty. Zkuste si dát ráno mléčný nápoj a k svačině celozrnný chléb s cottage sýrem. K obědu doporučujeme vývar nebo dušenou zeleninu. Večeři vynechte, místo ní bude dnes vhodná první očista těla zevnitř.

Očistná kúra: Dnešek je ideální pro vyčištění těla. Tělo je pořád zabrané do ukládání, vy mu to ale můžete trochu zkomplikovat tím, že tělo pročistíte. Nebude mít co dál ukládat.  Odpoledne, po příchodu z práce, je čas na ‚interní očistu‘. Chceme, aby tělo bylo raději nastartované na další den, než aby dál ukládalo tuky. Pomůže vám například přírodní projímadlo nebo 30 dkg sušených švestek. Uvidíte sama, jak se budete cítit mnohem lehčí.


Den druhý: Neděle

Jak hubnout: V těle stále převažuje budování tukových zásob. Vaše kila se vás budou držet zuby nehty. Ručička váhy může jít sice neznatelně, ale o to záludněji nahoru, pokud povolíte ve své disciplíně. Vytrvejte, za pár dní se to změní!

Náš tip: Zkuste tělo oklamat! Jeho dnešní pracovní náplní je sice ukládání tuků na ‚horší časy‘, ale my vám poradíme, jak ho přelstít. Dejte si dnes do těla! Zkuste jít na zumbu místo čtvrtka dnes, přeložte si squash z pondělí na dnešní večer. Tělo je naučené na vaše pohybové rituály, o to víc bude zaskočené, když mu dáte nečekaně co proto. Už nebude mít čas jen na ukládání tuků, bude se muset soustředit i na jejich spalování, které mu vnutíte sportem. Sice dnes neshodíte možná ani deko, ale rozhodně tělu nedovolíte, aby se dnes pilně věnovalo svému ‚tučnému dni‘.

POZOR: Nezapomínejte na pravidelnou stravu! Vybírejte dnes ale velmi pozorně! Doporučujeme bílé maso, ryby a zeleninu. Dodají vám energii a nepustí další dávku tuků do těla.

Očistná kúra: Dnes se netrapte s žádnou detoxikací. Přísný zákaz dáváme na hladovky. Pokud nás poslechnete a budete se dnes věnovat pohybu, trápit tělo ještě dietami není na místě. 


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:41