Značka Yves Saint Laurent vždy byla, je a bude symbolem dekadence, nekonvenčnosti a smyslnosti. A taková je i kampaň, která doprovází uvedení parfému YSL Mon Paris.


Kdo stojí za jejím konceptem, zpracováním a kdo jsou hlavní hvězdy tohoto provokativního díla?


Tvářemi vůně Mon Paris se stali…ONA: Crista Cober


Kanadská modelka žijící v New Yorku dokonale ztělesňuje ženu YSL. Její nespoutanost sálá z každého filmového záběru kampaně Mon Paris a její hypnotický pohled vás doslova uhrane!ON: Jérémie Laheurte


Charismatický herec a pařížský rodák Jérémie se proslavil svým výkonem ve filmu Abdellatifa Kechiche, La Vie d’Adele (Život Adele). Tento rebelský snílek a příležitostný model se objevil na i na prestižních světových přehlídkových molech.


Za vizuálními kampaněmi pro MON PARIS stojí inovativní kreativní týmFOTOGRAF: Billy Kidd


Kampaň, jejímž hlavním tématem je láska, musel zachytit umělec, který má rebelskou a zároveň dostatečně citlivou duši. Floridský rodák Billy Kidd patří v současnosti mezi nejvyhledávanější talenty. Umělec, který nyní žije v Brooklynu, fotil Cristu Cober a Jérémieho Laheurtea na nepřístupné střeše budovy Opéra Garnier. Podařilo se mu zachytit dojem nebezpečí, čistoty i vášně, které jsou ústředními motivy příběhu lásky a závratě Mon Paris. 
KAMPAŇ: We Are From L.A.


Kreativnímu duu We Are From L.A (tvořené Clémentem Durouem a Pierrem Dupaquierem) se podařilo zachytit tu nejniternější podstatu smyslného parfému. Ve svém díle dokázali skvěle navodit dojem dobrodružství, zábavy i smyslnosti. Ne náhodou vyhráli cenu Grammy za nejlepší videoklip se svým snímkem pro píseň „Happy“ Pharrella Williamse.  Pro tyto Pařížany znamenalo ztvárnění města pro účely Mon Paris srdeční záležitost.


Podívejte se na video ke kampani.  8:44,  aktualizováno  25. března 2019 17:56