Květinové pugéty, vodní akordy či netradiční ingredience? Čtěte, jak pro sebe najít ten pravý parfém a nechat pak za sebou jedinečnou stopu. 

Právě dorazila do kanceláře vaše kolegyně a vy nemůžete dostat z hlavy její novou vůni. Okamžitě se začnete pídit po značce a neznámou esenci toužíte vyzkoušet. Když si ji konečně stříknete na kůži, jste nadšená, ale čím déle voňavý koktejl na sobě máte, tím míň se vám zamlouvá, a po hodině se už nemůžete dočkat, až nakráčíte do sprchy. Jak je možné, že na jiné ženě tak nádherně voněla a vám prostě nesedí? Čtěte, jak najít parfém, který se na vaší pleti rozvine do těch nejopojnějších akordů a propojí se s vaším naladěním.Zkoušejte, zkoušejte!


Vůni byste na sobě měla nechat chvíli pracovat. Proto ji nikdy nekupujte přes e-shop, ale zajděte si pro vzorek rovnou do parfumerie. Nejdřív vás pod nosem zalechtají pouze svrchní nóty, ale za hodinu už budete vědět, jak se ingredience propojily s vaší pokožkou. Kam omamný koktejl nanést? Na vnitřní stranu loktu nebo na zápěstí, tam sálá z vašeho těla nejvíc tepla. Dalším pulzujícím místem jsou podkolenní jamky. Tenhle bod ale vyhledávejte, až budete mít svého favorita a zatoužíte po ranním osvěžení.Vystupte z bezpečného přístavu


Myslíte, že se na vás rozvoní jedině květinové akordy? Anebo vždycky skončíte u vodních tónů? Rozhodně si nijak neublížíte, když vyzkoušíte něco nového. Popřemýšlejte o vůních, které lahodí vašim čichovým buňkám: káva, skořice, karamel, mandle… a poohlédněte se po flakonech, které ukrývají tyhle nevšední ingredience. 


Blanche, Alaia,  EdP 50 ml za 2590 Kč 


Blanche, Alaia,  EdP 50 ml za 2590 Kč


Bapteme du feu, Serge Lutens, EdP 50 ml za 2590 Kč


 Bapteme du feu, Serge Lutens, EdP 50 ml za 2590 Kč


 Black Opium Floral Shock, YSL, EdP 50 ml za 2390 Kč


 Black Opium Floral Shock, YSL, EdP 50 ml za 2390 Kč


Red Apple  & Chili, 4711 Acqua Colonia,  EdC 50 ml za 538 Kč 


Red Apple  & Chili, 4711 Acqua Colonia,  EdC 50 ml za 538 Kč


  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:30