PHASE sedačky si pro Vás připravili seznam 5 rad, na které byste měli myslet při koupi nové sedačky. Protože na správném výběru skutečně záleží…

1. Měli by jste mít promyšlený rozpočet

Na trhu s nábytkem je velmi mnoho možností. Jak kvalitativních, tak i cenových. PHASE sedačky nabízejí 3 cenové kategorie. CLASSIC sedačky v ceně 19 600 - 33 600 Kč, ELEGANCE sedačky v ceně 39 200 – 53 200 Kč a LUXURY sedačky v ceně 61 600 až 140 000 Kč. Vyberte si kategorii podle rozpočtu.

2. Zvolte si tvar sedací soupravy

Chcete sedačku do tvaru L, do tvaru U, nebo samostatně stojící sedačky? Všechny modely v nabídce Phase sedačky se dají různě vyskládat. Stačí si vyměřit prostor, vybrat model a zvolit správnou kombinaci.

Sedačka Neapol

3. Funkčnost sedačky je také důležitá

Sedačky mohou obsahovat různé funkční vychytávky, které Vám zpříjemní lenošení. Phase sedačky mají v nabídce několik modelů s elektrickým nebo manuálním výsuvem sedáků. Pokud chcete sedět, sedák máte zasunutý a v případě, že chcete lenošit, sedák jednoduše vysunete a zvětšíte si tak šířku sezení.

4. Velký pozor na typ potahového materiálu. Látka nebo kůže?

Pokud chcete investovat do sedačky víc, zvolte si kůži. Má sice své typické vlastnosti, které ne každému vyhovují, ale sedačka z kůže Vám vydrží mnoho let. Pokud je rozpočet menší, určitě si zvolte speciální látku, která má díky novým technologiím vynikající vlastnosti, jako velkou odolnost, snadno se čistí a udržuje. Phase sedačky ve své nabídce preferují speciální belgické látky se zárukou 5 let, nebo kůži Manhattan z Itálie, rovněž se zárukou 5 let. Kůži můžete vidět na obrázku. V každé cenové kategorii sedaček najdete několik těch nejlepších možností.

Sedačka Milano

5. Vyberte si značku, která poskytuje záruky

Toto je jeden z nejdůležitějších kroků. Firma, ve které budete nakupovat, musí poskytnout záruky, že to, co nabízí je opravdu pravda. Investujete do sedačky, od které očekáváte, že vydrží několik let. Phase sedačky jako jediný poskytují důkaz kvality. Na sedačku Phase dostanete záruku 4 nebo 5 let, podle zvolené kategorie. Rovněž poskytují záruku na vybrané potahové materiály 5 let. Poskytují Záruku vrácení peněz do 3 dnů od dodání, tím se zbavíte obav, jestli Vámi zvolená a objednaná sedačka splní Vaše představy ve Vašem interiéru.

Seadčka Avila

www.sedackyphase.cz

 

  5:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:18