Jen těžko nás plavky budou zeštíhlovat, to je asi všem jasné. Ale při vhodně zvoleném modelu můžeme skutečně některé partie vylepšit a jiné alespoň opticky zúžit. Přečtěte si rady, jak toho docílit.
Modelka Barbara Palvin v nové kampani na plavky Calzedonia

1. Krásná prsa

Malé, pevné poprsí nepotřebuje nic, je přeci krásné už samo o sobě. Nikde nevisí, nevylézá, drží na místě, takže si s klidem můžete dovolit chodit i nahoře bez. Ne všude je to ale povolené, proto sáhněte po bikinách, trojúhelníčky se zavazováním za krkem vám skvěle sednou. Sice nyní frčí volánky, které ňadra opticky zvětšují, ale upřímně, nejsou vůbec sexy - pokud tedy nechcete být za nevinnou lolitku.

Malé povadlé poprsí dejte do vycpaných košíčků nebo alespoň do všitých kostic. Řešením jsou i gelové vycpávky. A pokud potřebujete nahnat objem a udělat si sexy výstřih, rozhodně si nevybírejte sportovní plavky ani vršky bez ramínek, co dělají na hrudníku placky.

Velká pevná ňadra se také obejdou bez pomocníků, ale takových přirozených je opravdu pomálu. Ty si klidně mohou dovolit i sportovní modely, protože neexistují plavky, které by jim nějakým způsobem ňadra zdeformovaly. Jinak jim sluší naprosto všechno, ale nepřehánějte to s výstřihy, někdy méně znamená více. Věřte, že od velikosti D je takřka nemožné udělat je neviditelné.

Velká povadlá ňadra jsou pravý opak a potřebují všechno. Minimálně všitou síťku nebo kostice. Vynechte plavky za krk, zbytečně vás pak bude bolet. Nejlepší jsou silná ramínka, co se nezařezávají a nikde netlačí. U širokých ramen nenoste vázání za krk, opticky rozšiřuje.

Jste-li tedy pyšná víc na svůj dekolt než zadeček, pak určitě lákejte pozornost tímto směrem. Vyzývavé výstřihy, velké zdobení, výrazné barvičky i vzory, prostě poutejte pozornost k této horní části těla, čímž ji odpoutáte od většího bříška nebo pozadí.

Témata: plavky, prs, Břicho, Asie