Také někdy přemýšlíte nad tím, jak se na širokém trhu s kosmetikou zorientovat, a kterou značku zvolit, když je jich tolik, které mají hezký obal, dobře voní a především i fungují. Ptejte se po příběhu. Právě ten totiž odděluje celkem úspěšnou značku od té, která se stane vaší srdeční záležitostí.

Jak je to u Yves Rocher?

Pan Yves Rocher se narodil v krásném malém francouzském městečku La Gacilly. Vlastně spíš bretaňském, místní si na to potrpí. Vyrůstal tu s rodiči v dvoupatrovém bytě, v jehož přízemí měla jeho maminka krejčovskou dílnu. Malý Yves se ale více než o módu zajímal o bylinky a jejich účinky na zdraví i pleť. A tak v podkroví zkoušel míchat své první krémy a mastičky.

Externí obrázek

Když mu bylo osmadvacet, tedy v roce 1959, už založil svoji kosmetickou značku. Dodnes se jmenuje Yves Rocher a dodnes se její produkty vyrábí právě tady. A právě tady najdete i rozlehlé zahrady, kde se pěstují rostliny, které pak obsahují možná i vaše oblíbené produkty.

Externí obrázek

Pohádka, která existuje

Zní to jako pohádka, že? Můžete ji ale vidět a cítit na vlastní kůži - v La Gacilly je rodný dům pana Rochera stále otevřen, a kromě něj v městečku najdete i úžasný eko hotel firmy Yves Rocher, kde se vše do posledního detailu dělá s ohledem na přírodu a udržitelnost, a kde možná potkáte někoho z rodiny Rocherů, kteří se ve firmě stále angažují.

Externí obrázek

Jakmile se sem jednou podíváte, z každého produktu Yves Rocher pak už navždy ucítíte vůni tohoto výjimečného místa. Tak například z přípravků nové hydratační řady Hydra Végétal ucítíte sukulent s názvem kosmatcovník, který je rovněž pěstován ve francouzské Bretani.

Externí obrázek

Hydratuje na 48 hodin

Je výjimečná v tom, že dokáže zachytit vodu a držet ji ve svých listech. Do péče se používá speciální výtažek, buněčná voda, která pomáhá udržet pleť hydratovanou ve všech jejích vrstvách, a to až na 48 hodin.

Externí obrázek

Řada Hydra Végétal nabízí kompletní péči o vysušenou pleť - hydratační péče s ochranným faktorem 20, sérum intenzivní hydratační péče, čisticí gel nebo gelový peeling. Pleť je okamžitě plná vláhy, září zdravím a její struktura je jemná na dotek.

Více informací naleznete na www.yves-rocher.cz