Micelární vodu jistě znáte, ale víte, že může nahradit funkci několika produktů? Je tak ideální v momentech, kdy potřebujete ušetřit čas (=každý den) nebo třeba na cestách.

Odličuje


S micelární vodou pohodlně odlíčíte veškerý make-up, dokonce i ten voděodolný. Nemusíte se bát použít ji i k odstranění řasenky. Její jednoduché složení oči nedráždí podobně jako jiné nešetrné produkty.

TIP: K odlíčení večerního líčení použijte dvoufázovou micelární vodu, obsahující olejovou složku, která se při propojení se zbytkem stává účinným soupeřem nejen voděodolné řasenky.


Čistí


Micelární voda je skvělá také na dočištění pleti. Stačí, pokud budete pleť čistit tak dlouho, dokud na vatovém tamponku, navlhčeném micelární vodou, neuvidíte ani trochu make-upu. Tak poznáte, že je vaše pleť skutečně čistá a nemusíte se bát výskytu nevzhledných pupínků ráno po probuzení. Micelární vodu použijte i ráno, předtím než nanesete hydratační péči. Obličej tak zbavíte nečistot, které se na pleti usazují v průběhu noci.


Zklidňuje


Jak už bylo zmíněno, díky jednoduchému složení je micelární voda ideálním pomocníkem k péči o pleť náchylnou k podráždění. Po jejím použití je pleť zklidněná, bez začervenání a bez pocitu pnutí.

 

  15:56,  aktualizováno  26. března 2019 11:16