Toužíte po tom, že budete dokonalá a krásná? Pokud ano, jistě víte, že často je nutné přírodě trochu pomoci.

I když oplýváte přirozenou krásou, nikdy není na škodu navštívit drogerii a vybrat si různé kosmetické produkty, které vám dopomohou k ještě zajímavějšímu vzhledu. Pokud jsou cesty, které doporučujeme, patří sem rozhodně:


  • Produkty na čištění pleti

  • Vyživující a regenerační krémy


Líčení


Pro mnoho žen je samozřejmé, že když jim některá součást jejich výbavy dojde, vyrazí do nejbližší drogerie, kde si vše potřebné koupí. Ne vždy to musí být dobrá cesta. Podívejte se s námi na to, jak se dá na kosmetice ušetřit. Jelikož podle průzkumů za ni mohou ženy ušetřit i tisíce měsíčně, rozhodně je na místě přemýšlet nad tím, jak výdaje snížit.

Nakupování ve slevě se vyplatí


Jako každá žena, i vy jistě milujete slevy. Nemusíte nutně vyhledávat jenom ty, které se týkají oblečení, které si chcete pořídit. Dívejte se i na slevy, které se týkají právě vaší kosmetiky. Některé produkty mohou vyjít i o několik desítek procent levněji. A to se při větších i menších výdajích rozhodně vyplatí. A kde slevy hledat? Nemusíte nutně procházet jenom různé letákové akce – i když i ty jsou jedny z dobrých cest, jak narazit na zlevněný výrobek. Stejně tak je osvědčenou volbou využít i slevové kódy, díky kterým si lze výrazně snížit jak cenu konkrétního produktu, tak třeba i celého nákupu.

Jak a kde takový kód najít? Určitě se nebojte žádných složitostí. Stačí se podívat na internet. Nejlépe na stránku Buykers.com. Zde najdete na 5 000 různých slevových kuponů, a pokud jde o kosmetiku, tak je jedno z dominujících odvětví. Dále zde nechybí ani řada letáků, které se také mohou stát prostředkem k tomu, jak nakoupit ve slevě.

Využívejte internetové obchody


Jste zvyklá nakupovat jenom v těch kamenných? Jestliže ano, je nejvyšší čas to změnit. Proč? Jelikož internetové obchody bývají často mnohem levnější, než ty kamenné. Neváhejte a přesvědčte se o tom i vy sama. Porovnejte si ceny některých produktů a zjistíte, že při online nákupu lze zajímavým způsobem ušetřit. Navíc u kvalitních obchodů máte jistotu:

  • Jednoduchého a rychlého nákupu

  • Bleskového dodání

  • Nízké ceny poštovného, či možnost osobního odběru


Jelikož si při online nákupu nemůže zboží přímo vyzkoušet - tedy před nákupem, doporučujeme takto nakupovat jenom to, co pravidelně používáte. Tedy pro vás známé a pravidelně využívané produkty. Ty nové kupujte raději dále v klasických obchodech, kde máte možnost získat rady prodavaček, i vyzkoušení.

Nakupte si do zásoby


Většina kosmetických produktů má dlouhou trvanlivost. Třeba i v délce několika let. Proto je vhodné nakoupit si je do zásoby. A to právě v době slevových akcí. Díky tomu nedojde k situaci, že by vám některý z produktů došel a vy byste ihned pospíchala do místní drogerie, kde byste výrazně přeplatila. I toto je zajímavá cesta, jak lze ušetřit na všem, co každodenně používáte. Stačí si jenom vyčlenit dostatek místa ve své poličce, kam produkty uložíte. Ke skladování obvykle nepotřebují jakékoliv výjimečné podmínky. Polička v koupelně plně vyhovuje.

Vybírejte správná balení


Pokud jde o různá mýdla, šampony, nebo třeba krémy, je vhodné nakoupit si větší balení. Proč? I když cena placená u pokladny bude vyšší, v konečném přepočtu na tom vyděláte. Stačí se podívat ne cenu za jednotku – třeba jeden litr. U větších balení bývá pochopitelně větší. Navíc oceníte i to, že vám takové balení mnohem déle vydrží. Co se naopak vyplatí nejméně, to jsou ty nejmenší, cestovní lahvičky. U nich dáte velmi často doslova více za samotný obal, než za onen produkt, který je uvnitř a který primárně chcete.

  16:17,  aktualizováno  25. března 2019 16:50