Perfektně upravené vlasy jsou základem dokonalé vizáže. V případě, že nosíte neustále jeden a tentýž účes, je nejvyšší čas na změnu. Vyzkoušejte rychlou vlasovou kreaci, kterou budou obdivovat všichni ve vašem okolí.

Nejen nedbalá móda je v kurzu. I účesy v “neupraveném” pojetí, podléhají současnému trendu. Což je velké plus. Messy účesy, jak se divokým vlasovým kreacím říká, jsou nejen trendy a slušivé, ale také snadné. Dokáže je vytvořit i žena nepříliš manuálně zručná. Na výběr máte nespočet možností. 

Máte delší vlasy? Vyzkoušejte úchvatný messy drdol.

Dlouhovlásky ocení praktické drdoly. Dámy s kratším sestřihem si zamilují něžný rozcuch. Vlny působí velmi žensky, okamžitě vás zjemní a dodají ten správný letní vzhled.

Jak vytvořit romantický rozcuch?

Návodný snímek

Krok 1. - Umyté, ručníkem vysušené vlasy ošetřete pěnovým tužidlem a dlaněmi vlny namačkejte směrem k hlavě.

Krok 2. - Následně vlasy vyfoukejte fénem s difuzérem, který ještě podpoří jejich strukturu a nadzvedne je od hlavy a dodá jim objem. Vystačíte si i s úzkou kulmou.

Návodný snímek

Krok 3. - Vzadu vezměte boční část vlasů, ty horizontálně stáčejte a přibírejte k nim další pramínky, až se vám vytvoří zatočený „drdol“. Který zafixujte pérky k hlavě.

Krok 4. - U přední části vlasů oddělte patku a tu zafixujte pérky s umělými květinami, které slaďte s odstínem barvy vašeho outfitu. Vše zafixujte stylingovým sprejem.

Něžný účes se hodí na společenské akce a romantické schůzky.

Něžný účes se hodí na společenské akce a romantické schůzky.

Témata: účes