Také vás vždy lákalo proniknout do magických tajů parfemářství? Zeptali jsme se, co inspirovalo odborníky značky Guess k vytvoření jejich nejnovějšího přírůstku – vůně Guess 1981.

Parfumér Stephen Nilsen z Givaudan vykouzlil vůni, která dává nositelce možnost, aby k sobě byla upřímná a dělala to, po čem v životě touží:

„Inspirovala mě představa sebevědomé ženy, která si silně uvědomuje své já, rozumí své podstatě a identitě. Disponuje vnitřními schopnostmi a její intuice ji provází při následování vlastního instinktu. Chtěl jsem vytvořit vůni s kontrastem vrstev a textur, stejně jako je žena, která má mnoho podob. Šlo mi o to, vyjádřit její vnitřní sílu, jejíž součástí je i svůdná ženská jemnost.”Díky všem těmto zdánlivým protikladům vznikl parfém, který si zamilují ženy a dívky prahnoucí po dobrodružství, nevázanosti a smyslnosti, ale i po klidu a vyrovnanosti se sebou samou.

Tyto aspekty jsou do vůně vtěleny prostřednictvím smyslného a rafinovaného květinového pižma (ucítíte například fialkou, jasmín a dřevitý ibiškovec), letní sladkost dodá šťavnatá hruška a špetku „drsnosti“ zemité santalové a cedrové dřevo.

Parfém Guess 1981 si zamilujete, protože každá z nás v něm najde to SVÉ, jedinečné a originální, svoji podstatu, preference a kouzlo!

  10:39,  aktualizováno  25. března 2019 17:41