Naše kosmetická desetiminutovka vás dostane do bleskové formy. A když za pracovním stolem přidáte ještě pár rychlých tahů, ranní boj s časem na vás nikdo nepozná.

Doma:


Nastartujte se
Použijte přípravky, které se rychle nanášejí, nevyžadují pečlivost a svou práci odvedou, než dojedete do práce.

Dejte pleti napít
První, po čem ráno sáhnete, je sklenice vody. Podobně jako žízníte vy, touží po vláze i vaše pleť. Čím méně jste toho v noci naspala, tím více potřebuje hydratovat.

Probuďte pohled
Oční kapky poskytnou první pomoc vašim zarudlým zrakům, vyzmizíkují červené žilky a dodají pohledu jiskru. Pak se můžete nalíčit beze strachu, že by na líčidla reagovaly podrážděním.

Zamaskujte nevyspání
Vypadá vaše pokožka znaveně? Problém vyřeší tekutý make-up, který přičaruje vaší pleti několik hodin spánku navíc. Vklepejte ho doprostřed obličeje a rozmázněte do stran.

Vybarvěte se
Krémová korálová tvářenka dodá obličeji svěží vzhled a ušetří vám pár drahocenných minut. Snadno se propojí s make-upem a zvládnete ji nanést i během čištění zubů.

Uhlaďte vrabčí hnízdo
Vlasy přestříkejte sprejem, který zařídí svůdnou texturu, a spleťte je do copu na stranu. Tenhle účes vypadá skvěle a navíc vám zvlněná kštice později poslouží k vymodelování důmyslnějšího účesu.


  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:44