Rozpoutejte na víčkách, rtech a lících tajnou hru se světlem, díky níž vyniknou půvaby vaší tváře. Paprsky rozjasňovače jsou vaším spojencem.

Tip: Se světlou pletí nejlépe ladí růžový rozjasňovač, zatímco zlatavý odstín rozpálí tmavší pokožku.Než začnete:


Na pleť naneste hydratační krém či jiný zvlhčující přípravek, aby rozjasňovač na tvářích držel a nevsákl se, a pak pokožku srovnejte běžným korektorem či make-upem.


1. Na vrcholek lícních kostí rozmázněte prostředníčkem krémový rozjasňovač. Vymalujte lehký oblouk (podobný tvaru půlměsíce) od středu tváře k vnějšímu koutku oka. Tento tah líce svůdně nadzvedne.


2. Prstem naneste trochu rozjasňovače nad víčka pod obočí. Použijte malíček, díky němuž se světlonoš usadí jen tam, kam patří. Přípravek do pokožky neroztírejte (vyzmizíkovala byste si podklad), ale lehce ho vklepejte. Oblast pod obočím nachytá světelné paprsky, což oči opticky zvětší.


3. Opět smočte malíček v lesklém krému a mázněte ho do takzvaného srdíčka neboli do jamky uprostřed horního rtu. Poté čistým prsteníčkem rozjasňovač rozklepejte dolů na ret. Retní jamka bývá většinou ve stínu, takže když ji prozáříte, vytvoří vám plnější našpulenou pusu.


4. Nakonec obličej poprašte lehkou vrstvou jemného pudru, který lesklé líčení na pokožce zafixuje na dlouhé hodiny.


  9:35,  aktualizováno  31. března 2019 13:40