Lesklé vlasy, intenzivní barva a účes jako od profesionálů – to je sen každé ženy. Poradíme vám, jak si při barvení vašich kadeří udržet co nejdéle sytou barvu a okouzlující lesk vlasů.

Výběr barvy na vlasy


Pokud chcete dosáhnout co nejlepšího výsledku při domácím barvení vlasů, je důležitý především výběr barvy. V dnešní době najdeme na trhu hned několik značek a typů barev na vlasy, od těch nejlevnějších až po ty, které se cenou vyrovnají barvení u kadeřníka. Je nutné podotknout, že ani tak nezáleží na ceně barvy, ale na jejím složení. Jak tomu tak bývá, dražší neznamená kvalitnější. Častým znakem nekvalitních barev na vlasy je jejich rychlé vymývání a postupné blednutí barevného odstínu, důležité je proto vybírat barvy, které nám poskytnou kýžený výsledek. Vyzkoušejte tři nové odstíny barev Garnier Color Naturals Creme od Garnier s označením Ultra Cover pro intenzivní dlouhotrvající barvu vlasů.

Nové Ultra Cover vyživující barvy na vlasy od Garnier nabízejí 100 % krytí i těch nejodolnějších šedin a dlouhotrvající sytou barvu pro hedvábně jemné a lesklé vlasy. Barva a její závěrečná péče, obohacená o dvakrát více vyživujících olejů: olivového, avokádového a karité, poskytují vlasům dvojí ochranu. Ochrana pro jemnější vlasy a ochrana pro dlouhotrvající barvu zajistí, že je vlasové vlákno vyživeno a chráněno a barva na vlasech tak vydrží až po dobu osmi týdnů. Tato dlouhotrvající sytá barva navíc nabízí speciální technologii pro výsledek bez nežádoucích oranžových odlesků. Vybírat můžete ze třech odstínů: blond, tmavá blond a hnědá.

Následná péče o barvené vlasy


Péče o barvené vlasy je neméně důležitým krokem k udržení intenzity barvy. Nejlepší péči vám poskytnou produkty určené přímo na barvené vlasy. Kromě šamponu a balzámu nezapomínejte ani na speciální péči v podobě masky na vlasy. Pokud chcete vlasům dodat ještě více lesku, použijte vlasový olej, kterým podpoříte intenzitu barvy.

  16:19,  aktualizováno  26. března 2019 10:22