Projasňující produkty se staly před pár lety obrovským hitem. Od té doby jejich oblíbenost neklesla. Stále se drží mezi líčícími must have kousky. A proč jsou tak populární? Umí si poradit s nezdravě vypadající pokožkou, díky nim opticky zvětšíte rty, pohledu dodáte jiskru a uberete roky.

Bez tekutého rozjasňovače to zkrátka nejde

Rozjasňovače se nabízejí v různých formách. Mohou mít tuhou, sypkou či tekutou konzistenci. Všechny varianty jsou skvělé, jejich koupí určitě neprohloupíte, ale univerzálním pomocníkem se stane lehké tekuté složení. Pro usnadnění líčení se porozhlédněte po balení s praktickou pipetou. S tekutým rozjasňovačem se nejen snadno pracuje, navíc toho umí ze všech nejvíce.

V obchodech naleznete také pestrou nabídku barevných odstínů. Studené růžové tóny pokožku maximálně prozáří, béžové odstíny podpoří zdravou barvu, bronzový nádech zvýrazní opálení. Pak jsou zde ještě holografické odlesky. Ty jsou ideální pro večerní líčení, nebo si jej užijí dámy, co se lehké extravagance nebojí.

Bronzové tóny podpoří letní opálení.
Tekutý rozjasňovač, Marykay.cz, 690 Kč

Kam jej aplikovat?

Líčící klasikou je horní linie lícních kostí, vnitřní koutky oka, špička nosu a část nad horním rtem zvaná srdíčko. Pro oslnivý pohled a optické zvětšení očí se nanáší těsně pod obočí, smyslné rty získáte rozjasňovačem v těsné blízkosti linky rtů. Můžete ho také jemně vklepat doprostřed rtů. Unavený pohled potlačí rozjasňovač aplikovaný na pohyblivé víčko.

Kosmetická rada: V čase, kdy si užíváte den bez nánosu líčidel, přidejte pár kapek do denního krému. Získáte krásně zářivou tvář a zároveň minimalizujete nedokonalosti.

S rozjasňovačem na horní linii lícních kostí docílíte projasnění pokožky a optického omlazení.

S rozjasňovačem na horní linii lícních kostí docílíte projasnění pokožky a optického omlazení.

Na co při použití rozjasňovače myslet?

  • Odlesky ve tváři přitahují pozornost. Proto se nehodí na problematická místa jako je například větší nos či špičatá brada.
  • Pro práci s tekutým rozjasňovačem si pořiďte šikovnou houbičku zvanou blusher.
  • Do denního krému a make-upu zcela postačí dvě kapky rozjasňovače.
  • Na bledou tvář nepoužívejte měděné odlesky.
  • Než vyrazíte z domu, vždy se na denním světle přesvědčte, zdali je rozjasňovač rozetřen do ztracená a nepůsobí příliš nápadně.
Pár kapek rozjasňovače do make-upu vykouzlí dokonalou pokožku zdravé barvy.

Pár kapek rozjasňovače do make-upu vykouzlí dokonalou pokožku zdravé barvy.