Péče o pleť je důležitější, než si myslíme. Na co se v každém věku zaměřit a jaké jsou nejčastější hříchy v péči o pleť podle věku?

Ve 20: Pravidlo „3“


Je nutné pleť hlavně čistit (od mazu kvůli hormonálním bouřím, aby se předcházelo zánětům kůže – akné), hydratovat (ráno i večer, aby pleť byla v rovnováze) a chránit krémy s biologickým ochranným faktorem nebo 15–20 SPF (před pobytem venku, aby se pleť nespálila sluncem).

Největší hříchy


Mačkání si pupínků, neustálé sahání na pleť během dne, nevyčištěný mobil neustále na uchu, neodličování se, spánek s make-upem, testování levných produktů, časté změny kosmetických produktů různých značek, příliš make-upů, pudrů, bronzerů, sommerů, kvůli kterým pleť nedýchá, apod.

Tip


Syrovátkový zázrak – pleti pomůže čistě přírodní ingredience – syrovátka z kozího mléka, která obsahuje bílkovinné složky pro hydrataci, kyselinu mléčnou a citronovou pro mikrocirkulaci a má hojivé účinky proti akné, obsahuje rovněž antioxidanty selen a taurin, které zvyšují odolnost proti UV záření. Syrovátka obsahuje vitamin B, který zklidňuje mastnou aknózní pleť, pleť citlivou a dehydrovanou, Je to čistě přírodní produkt, proto je ideální pro mladou pleť. Více na www.lachevre.eu.

  10:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:23