Období napěchované večírky je tu. Poradíme vám, jak ozvláštnit váš večírkový look a přitom ušetřit na vánoční dárky.

Zajít před společenskou událostí ke kadeřníkovi je sice sázka na jistotu, ale ne vždy je na toto rozmazlování čas... nebo, přiznejme si, finanční prostředky. Především před Vánoci, kdy se každá ušetřená částka hodí, jsou DIY tipy, jak okořenit styling a přitom zůstat na 200% originální, více než vítané.

Na blogu World Needs Blondes jsme objevili skvělý nápad jak na jednoduchý a originální účes:

„Jak ozvláštnit hair styling, posunout ho o level výš a odlišit se od ostatních? I když je tento účes úplně obyčejný, strašně mě baví! Messy vlasy, kterým dodávám texturu suchým šamponem a lakem na vlasy Infinium od L'Oreál Professionnel, jsem svázala do povoleného culíku s pěšinkou uprostřed. Třešničkou je v mém případě Moschino stužka, která udělá culík zajímavějším a luxusnějším. Takovou maličkost, jako hezky popsanou stužku, si schovejte, existuje pro ni mraky využití! Můžete ji využít jako choker nebo právě jako ozdobu do culíku. Ale možností je mnohem víc a fantazii se meze nekladou,” radí fashion blogerka Míša.Celý článek čtěte zde.

Krása se zkrátka vždy skrývá v jednoduchosti a maličkostech. Postačí vám několik kvalitních vlasových produktů (nezapomínejte ani na pečující přípravky, jen ze zdravých a pravidelně opečovávaných vlasů budete moci vykouzlit krásný účes!), špetka nápaditosti a kreativity a trendy party účes je na světě.

Vyhrajte produkty L’Oréal Professionnel, které vám k vytvoření tohoto účesu pomohou. Soutěže na partytime.jenprozeny.cz. 

  12:36,  aktualizováno  25. března 2019 16:13