Nechce se vám jít do botoxu nebo pod laser či skalpel? Zkuste tohle!

Nový trend je jasný. Zatímco ještě donedávna se mnohé ženy snažily vypadat ve čtyřiceti na pětadvacet, což končívalo spíše vzhledem podivně nepřirozené masky, dnes směřujeme k přirozenosti. Uberte si nenápadně pět až sedm let.


1. Doplňky stravy

I když si pořídíte ten nejlepší krém a budete se o pleť všemožně starat zvnějšku, není to všechno. Pokud vašemu tělu chybí určité vitaminy nebo minerály, odrazí se to negativně i na pokožce. Kromě vyváženého jídla můžete vyzkoušet doplňky stravy – nám se jako anti-age bojovníci osvědčily provitaminy C10, Embryolisse, a novinka od Innéov proti buněčnému stárnutí se selenem, „céčkem“ a hesperidinem, balení na tři měsíce za 725 Kč.


2. La Prairie

Tuhle legendární značku milujeme a vždycky nám spolehlivě zafunguje. Za poslední půlrok si nás získala novinka Cellular Power Charge Night, 40 ml, 11 200 Kč, která pracuje na vašem omlazení v noci, zatímco spíte. Geniální přípravek podporuje působení retinolu proti předčasnému stárnutí a využívá při tom i jedinečnou sílu kyslíku. Už po týdnu užívání si můžete ubrat tři roky, možná i pět!


3. správný krém

Než se rozhodnete pro některý krém, zapomeňte na úvahy o tom, že tím nejlepším pro vás bude ten nejdražší! Cena je leckdy odrazem věhlasu značky, ne zaručeného účinku... Objevili jsme dvě cenově skvělé perly: první je zpevňující a vyhlazující řada Clarins Extra firming Day & Night Care, 1850–1980 Kč, a druhá pak skvělý hydratační elixír Hydrabio Sérum, Bioderma, 513 Kč.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:37