Paperbag, pojmenování oděvů, které se posledních pár týdnů v módním průmyslu hojně objevuje. Pokud tápete, nevíte, o jaký kousek jde, věřte, že až ho poznáte, rázem si jej oblíbíte. My se dnes zaměříme na variantu šortek. Extrémně pohodlných kraťasů s vysokým pasem a zdobným páskem.
H&M, 399 Kč

Na úvod si řekněme, čím se vlastně paperbag střih vyznačuje. Jde o módní kousky jako jsou sukně, šortky a kalhoty spojující nápadité řešení horní části. Jak už bylo zmíněno, mají vysoký pas, většinou snímatelný vázací pásek, široké sklady vpředu. Objevují se i postranní kapsy a falešné zadní kapsy. Střih nohavic je široký, nebo postupně se rozšiřující. Záleží, na jaký model narazíte. 

Paperbag oděvy ale vždy spojují první tři jmenovatelé. Co se týče materiálů, ty mohou být různorodé. V letních kolekcích naleznete vzdušné materiály, ale boduje příměs lnu, která je příjemná, pro parné dny jako dělaná. Na podzim a v zimě to je kůže, koženka, syntetika, nebo hřejivé tkaniny obsahující vlnu.

599 Kč

Paperbag šortky se nabízejí v několika délkách. Avšak nikdy je nenajdete delší, než do poloviny stehen. Ženy pyšnící se krásně tvarovanými nožkami si bez obav mohou dovolit mini provedení. Ty, co chtějí zamaskovat celulitidu, ocení prodlouženou variantu. Mějte však na paměti, že paperbag šortky mohou opticky přidat na objemu zadečku. Je proto důležité vyzkoušet několik různých modelů. Jistě mezi nimi objevíte ten správný pro vás.

Módní rada: Určitě se vyplatí pořídit si alespoň jeden kousek, zvláště teď, když v obchodech jsou slevy. Paperbag střihy totiž budou vévodit podzimním trendům.

349 Kč

S čím kombinovat?

Jde o univerzální oděv. Paperbag šortky lze proto kombinovat se všemi módními styly. Elegantně působí s volnou bílou košilí, pohodově s klasickým basic tričkem či tílkem, sexy šmrnc modelu dodáte za pomoci topu v negližé stylu. Stejně tomu je i u obuvi. Nemusíte si dlouze lámat hlavu. K paperbag šortkám se hodí espadrilky, žabky, sandálky na podpatku i bez něj, lodičky. Zkrátka, vedle nikdy nešlápnete.

  • Paperbag šortky si bez obav můžete vzít i na pohovor, nebo důležitou pracovní schůzku. Postačí si pořídit kousek v prodloužené délce, přidat jednoduché tílko a barevně ladící sako.
H&M, 749 Kč
Témata: Průmysl