Pro ženy jsou kabelky nejen módním prvkem, ale hlavně nepostradatelným společníkem každodenního života. Některé z nás preferují prostorné tašky, jiné si libují spíše v praktičnosti. A přesně takové jsou trendy crossbody modely. Malé, nicméně šikovné kabelky přes rameno.

Čas na změnu

Crossbody kabelky vznikly primárně pro volnočasové aktivity. Nositelka o drobné taštičce přes rameno téměř nevěděla, přesto měla vše neustále při ruce. Praktický doplněk se tak stal během krátké chvíle obrovsky populární. 

Nebyl pouze výsadou víkendových výletů. Stále častěji po crossbody kabelkách sahaly i zaměstnané dámy. A proto se návrháři rozhodli dát těmto doplňkům nový, luxusní kabát.

Mít sladěnou obuv s kabelkou již není nutností, ale pravdou je, že barevně sehrané duo vypadá prostě skvěle. 
Z kolekce: Baťa

Mít sladěnou obuv s kabelkou již není nutností, ale pravdou je, že barevně sehrané duo vypadá prostě skvěle. Z kolekce: Baťa

Kabelky s delším popruhem prošly opravdu velkou proměnou. Získaly na atraktivitě v podobě moderního pojetí podléhajícího aktuálním trendům. V dnešní době jsou tyto malé kabelky vhodné nejen do práce, ale také na důležité schůzky či společenské události. 

Výhodou je nejen široká škála barev, vzorů a materiálů, ale také velikostí. Na trhu nalezneme crossbody velmi malé, střední a větší. Záleží pouze na vás, kolik prostoru od tašky vyžadujete.

Z kolekce: Stradivarius

Z kolekce: Stradivarius

K čemu je nosit?

Díky líbivému designu se mohou crossbody kabelky kombinovat s jakýmikoliv oděvy, včetně kostýmků, nebo roztrhaných džínsů. Atraktivně působí výrazná kabelka ve spojení s tmavými odstíny. Na denní nošení, nebo na večírek oceníte crossbody inspirovanou společenským psaníčkem jejíž popruh tvoří metalický řetízek. 

Jelikož se nám do módy vkrádá divoký západ, k vidění jsou již boty po vzoru rebelských kovbojů, kabelky zdobí třásně, broušený semiš a tradiční výšivky. Klasikou, hlásící svůj návrat je zvířecí potisk. Crossbody kabelky jsou v současnosti natolik skvostné, že se stanou třešničkou na dortu každého outfitu.

V bohaté fotogalerii najdete crossbody kabelky ze aktuálních kolekcí módních značek.

Témata: kabelka