Vítr, chlad, střídání teplot a nedostatek slunce - to vše neblaze působí na pleť. Víme, jak si s tím poradit!

Voda, voda, voda!


Jedním z nejlepších elixírů krásy je obyčejná voda. Pleť ji potřebuje v každém věku. Když jí má dostatek, je hladká a zářivá. Jenže právě na podzim se stává, že se pleť vysušuje. Proto přichází na řadu hydratační přípravky. Velkým hitem jsou ty s obsahem kyseliny hyaluronové, která působí nejenom jako péče, ale výborně také vnitřně. Můžete si ji přidávat do nápojů a uvidíte, jak se vám kvalita pleti zlepší a bude i odolnější. A věděla jste, že ta nekvalitnější kyselina hyaluronová pochází právě z Česka?

Používejte masky


Vždy, když pleť potřebuje okamžitou vzpruhu, přicházejí na řadu pleťové masky. Čistící vyměňte ale za regenerační, výživné nebo hydratační. Ideální jsou jednorázové sheet masky, které můžete použít i přes den, na nalíčený obličej jako SOS záchranu. Samozřejmě ale lépe budou působit na čistém obličeji bez make-upu. Když nemáte dostatek času nebo když chcete od masky opravdu velmi viditelný efekt, zkuste domácí ošetření pomocí speciálního přístroje, řízeného aplikací. Jedna z plátýnkových masek se do něj vloží a pak už vše za vás udělá přístroj.

Zajděte si na kosmetiku


I když do salónu možná moc nechodíte, právě teď je čas tam zajít. Odborník posoudí stav vaší pleti a vybere vám ošetření a přípravky, které právě teď vaše pleť potřebuje. Účinně také odstraní suchou kůži a rozjasní pleť, takže se účinné látky dostanou ještě hlouběji. A taková ruční masáž - ta je pro pleť přímo k nezaplacení. Je to vlastně takové její cvičení, které ji udržuje ve skvělé kondici.

 

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 13:59