Metličky či křečové žíly jsou často ožehavým tématem. Zvláště v létě totiž krátké sukně ihned odhalí nedokonalosti vašich končetin. Přinášíme vám osvědčené tipy, které dostanou vaše nohy zpět do formy!

I pohyb může být příjemný

Nedostatek pohybu křečovým žílám rozhodně nesvědčí. Mějte vždy na mysli, že i krátká procházka přinese vašim nohám zaslouženou úlevu. Skvělou volbou je v létě procházka lesem, kde navíc načerpáte ztracenou energii ze sedavé každodenní práce. Pokud nemáte dostatek časového prostoru, vsaďte alespoň na osvědčenou chůzi po kanceláři. Sama zjistíte, že nenáročná trasa od okna ke dveřím a zpět uleví vašim končetinám více, než si myslíte.  Každý pohyb totiž popohání váš krevní oběh.Ve zdravém těle zdravý duch


Zdravý životní styl zahrnuje nejen dostatek pohybu, ale také správné stravovací návyky. Ty vám totiž udrží optimální tělesnou hmotnost, která je při komplikacích s křečovými žílami potřebná. Rovněž při výběru jídelníčku pamatujte na dostatek minerálů. Ideálně se vyvarujte většímu množství soli.Nohy nepatří na stůl? Omyl!


Máte chuť někdy hřešit? Tak nyní máte možnost! Udělejte si chvilku pouze pro sebe a neváhejte své unavené nožky doslova „hodit na stůl“. Důležité je, aby končetiny byly výše než tělo. Relaxujte a odpočívejte! Zaslouží si to nejen vaše nohy, ale i vy.
Dopřejte si chvilku pro sebe

Lékárna doporučuje vsadit na kvalitu!


Mnoho žen nenechá dopustit na osvědčený přípravek z lékárny, Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe 125 ml.  Jedná se o osvědčený gel obsahující unikátní složení, díky kterému pronikají účinné složky snáz ke kapilárním cévám a žilám a příznivě tam působí na jejich pružnost, pevnost a průchodnost. Je ideální jako péče o nohy bez křečových žil. Perfektně bojuje i s pocitem těžkých a oteklých nohou.
Kvalita značky Priessnitz

Pro krásné nohy a lehký krok jej žádejte ve své lékárně.

  14:13,  aktualizováno  25. března 2019 17:43