Začíná festivalová sezona plná akcí pod širým nebem a to je perfektní příležitost pro bohémský účes.

Naše rada zní: Zapleťte vlasy! Copy a copánky váš letní look skvěle podtrhnou a sluší všem. Etno účes díky šikovným rukám ambasadorky L’Oréal Professionnel Petry Měchurové vyzkoušela i herečka Veronika Arichteva. Inspirujte se!Jak na to:


1.


Před tím, než se Petra pustila do samotného účesu, umyla Veronice vlasy výrobky z řady INFORCER ze Serie Expert. Šampon a kondicionér obsahují vitamin B6 a biotin, které vlasy vyživí a zabrání jejich lámání.


2.


Poté, co Petra vlasy vyfoukala a pustila se do samostatného účesu, použila pudrový sprej 60’ BABE SAVAGE PANACHE z řady Tecni.ART. Ten dodává vlasům fantastický objem a texturu, díky níž jsou vlasy přilnavější a lépe drží. Pak Petra začala splétat jednotlivé copánky, do nichž přidala i barevné kožené provázky pro oživení celého looku.


3.


K finální úpravě účesu Petra použila produkt SHOWER SHINE z řady Tecni.ART od L’Oréal Professionnel, který vlasům dodává neodolatelný lesk, a je tak skvělým pomocníkem na každou party.
Festivalové trendy podle Petry Měchurové:


„Zapletené vlasy jsou stále trendy! Už několikátou sezonu vládnou letním účesům copánky a různě zapletené vlasy. A to nejenom na těch dlouhých! Vyzkoušejte různé druhy zapletených copů i na mikádu a krátkých vlasech. Nyní neplatí žádná pravidla, plést můžete z různých směrů, na vrchu hlavy nebo jen po jedné straně, a když přidáte doplňky do vlasů, budete za hvězdu festivalu!“Vyhrajte skvělé produkty L’Oréal Professionnel! Soutěžte na partytime.jenprozeny.cz!


  13:39,  aktualizováno  25. března 2019 18:52