Krásné vlasy - rovná se polovina úspěchu. Jenže jak to?

Ke kadeřníkovi co šest týdnů


Možná se vám to zdá moc a tolik vyhozených peněz, ale není tomu tak. Správný sestřih vám usnadní tolik práce! Když je kvalitní, tak jen vstanete, pročešete vlasy, přidáte trochu styling  a jdete. Nemusíte tak v koupelně trávit spoustu času. Jsou vaše vlasy dlouhé? Stejně potřebujete zastřihnout konečky vlasů, aby se netřepily a vypadaly hezky a zdravě.

Nezkoušejte jen tak něco


Je důležité své vlasy znát a přesně vědět, co potřebují. Když na jemné vlasy dáte příliš regenerační produkty jen splihnou a budou zatížené. Nechejte si poradit od svého kadeřníka nebo se nebojte jít přímo k odborníkovi na vlasy – trichologovi. Ten se zajímá nejenom o stav vašich vlasů, ale také o vlasovou pokožku. Ta je velmi důležitá pro zdraví vlasů.

Krása zevnitř


Na kvalitě vlasů se nepodílí jenom péče, ale také to, co jíte a stres. Je těžké si říct, že teď už budu klidná a že pak vlasy lépe porostou. Pokud vás stresuje škola nebo práce, zkuste se odreagovat například při běhání nebo zkuste jógu. Do svého jídelníčku zařaďte více zinku, biotinu a také vápníku. Z potravin jsou vynikající lněná a dýňová semínka.

Mohlo by vás zajímat: Nejkrásnější účesy z Vanity Fair Oscar party

  7:00,  aktualizováno  31. března 14:50