Přebytečná kila není potřeba ukrývat pouze pod volnými oděvy. I ženy plnoštíhlé mohou oblékat sexy oděvy, které dají šikovně vyniknout kladům a potlačí nedokonalosti postavy. Inspirujte se po vzoru známých žen, které se za své kypré tvary rozhodně nestydí a umí je rafinovaně prodat.

Ashley Graham

Že odhalený pupík není lichotivý pro ženy “krev a mlíko”„? Omyl! Nejznámějši plus size modelka Ashley Graham dokazuje, že i boubelky si mohou dovolit odvážnější módní kreace a být sexy. Pokud kila navíc umíte nosit, můžete si dovolit ukázat i holé bříško. Samozřejmě v případě, že nemáte příliš povislé kůže a viditelné špíčky. K rafinovanému modelu vám poslouží obyčejné tílko, džínsy tmavě modré barvy s vysokým pasem. Na topu v přední části vytvořte uzel. Následně obujte lodičky na vysokém podpatku. Postavu tak opticky zúžíte. Outfit lze doplnit i o sako v pánském provedení. Model tak získá zcela jiný, ležérně elegantní šmrnc.

Že odhalený pupík není lichotivý pro ženy “krev a mlíko”? Omyl! Nejznámějši plus size modelka Ashley Graham dokazuje, že i boubelky si mohou dovolit odvážnější módní kreace a být sexy. Pokud kila navíc umíte nosit, můžete si dovolit ukázat i holé bříško. Samozřejmě v případě, že nemáte příliš povislé kůže a viditelné špíčky. K rafinovanému modelu vám poslouží obyčejné tílko, džínsy tmavě modré barvy s vysokým pasem. Na topu v přední části vytvořte uzel. Následně obujte lodičky na vysokém podpatku. Postavu tak opticky zúžíte. Outfit lze doplnit i o sako v pánském provedení. Model tak získá zcela jiný, ležérně elegantní šmrnc.