„HOLLYWOOD STYLE FOREVER“ Luxusní profesionální vlasová kosmetika pro kadeřníky z Beverly Hills.

Značku založil před 40ti lety v Kalifornii kadeřník hvězd Juan Juan a první Salon, který nese jeho jméno – Juan Juan, otevřel nedaleko slavné ulice Rodeo Drive v Beverly Hills.

Postupně vytvořil značku, která oslovila a zaujala i takové celebrity jako: Julia Roberts, Sandra Bullock, Jeniffer Lopez, Robert De Niro, Brad Pitt, Queen Latifah, John Travolta a další.

Produktové řady, at' už pro profesionální kadeřníky, nebo širokou veřejnost jsou spojením, luxusu, špičkové kvality, kreativity a elegance.

J Beverly Hills vlastní kompletní vyváženou vlasovou péči jak pro dámy, tak i pro pány.

Všechny produkty jsou namíchány ve skvělé kombinaci bylin, olejů, esenciálních vůní ale i “dobré” chemie, a tak vytváří jedinečnou možnost vybrat odpovídající péči pro konkrétní vlas.

Proto jsou kadeřníci pravidelně proškolováni nejen v Čechách ale i v zahraničí. Velmi lákavé a atraktivní je každoroční celosvětové setkání a školení kadeřníků v Los Angeles.

Ještě zajímavější je lokalita a to LOEWS hotel přímo na „Chodníku slávy”, který je posetý hvězdami herců, zpěváků. Prostě VIP jak má být.

TOP řada v péči na vlasy je PLATINUM – rekonstrukční a vysoce regenerační produkty.

Juan Juan myslel i na velikost balení a vše je možné vyzkoušet, nebo rovnou vzít s sebou na cesty v 90 ml “cestovním balení”, nebo zakoupit na domácí použití obsah 350ml.

Uvedení profesionální řady barev je výsledkem několikaletého výzkumu a vývoje a snahou nabídnout systém barev, který by zlepšil kvalitu vlasů zákaznic.

Barvy obsahují nejkvalitnější směs rostlinných výtažků z acai berry, arganového oleje, aloe vera a prachu z černých perel. Každá tato složka přináší vysokou úroveň hydratace, antioxidantů a aminokyselin, což dodá vlasům vysoký lesk a také obnovuje jejich strukturu.

Více na eshopu www.barevne-vlasy.cz

  10:42,  aktualizováno  26. března 2019 11:57