Hledáte inspiraci na nový účes? IT LOOKS 2015 (aneb ty nejstylovější účesy) od L’Oréal Professionnel inspirované letními festivaly vás budou bavit i dlouho po létě.

Síla 70. let, retro přenesené do současnosti, to je něco, co stojí za vyzkoušení. Otestujte nové vlasové trendy i VY! S přípravky od L’Oréal Professionnel je to opravdu jednoduché!


Přitažlivý „Vamp look“ si vykouzlíte sama doma během několika minut. Stačí, když si nejprve vyčešete rovnou pěšinku, poté si z každé strany oddělíte přední prameny, a to ve vzdálenosti cca 7 cm od hlavy. Tyto dva prameny nezapomeňte ošetřit přípravkem Mythic Oil. Na natočení nepotřebujete ani kulmu, postačí vám klasická žehlička na vlasy. Důležité je, abyste si dva přední prameny vlasů namotala pouze na dvě otáčky, ne víc! Právě takto vzniknou jemné, plynulé vlny. Na závěr nezapomeňte na finální péči na uhlazení vln a péči na celkový objem účesu. Jak snadné!Pokud chcete uhladit své nepoddajné vlasy / vlny, doporučujeme Dual Stylers Liss & Pump.Na závěr naneste termofixační sprej pro objem. Vše od L´Oréal Professionnel.SALON EXPERT

Hledáte nejlepší salon ve svém okolí? Klikněte zde!


  5:36,  aktualizováno  25. března 2019 20:47