Videa a fotky zachycující šokované výrazy i nefalšovanou radost plní český internet. Jitka Nováčková, Nikol Švantnerová a další milovnice módy se právě dozvěděly, že Forever 21 chystá velké překvapení!

Legendární americká módní značka Forever 21 si pro všechny své fanoušky a nadšence do módních trendů připravila opravdovou lahůdku. Již brzy totiž v České republice představí řadu oblečení jedné světoznámé značky. O kterou značku se jedná? To je přísně tajné. Více informací zatím získalo pouze několik vyvolených, jejichž bezprostřední reakce nyní kolují po internetu.

Jitka Nováčková a Nikol Švantnerová jsou velké kamarádky a obě patří mezi přední české modelky, které módu naprosto zbožňují, není proto divu, že Forever 21 sdělil tajnou novinu právě jim.O novince se dále dozvěděla například herečka a zpěvačka Mariana Prachařová, Veronika Franková z blogu Veruchick a další fashion blogerky. Všechny se podělily o vtipná videa a fotografie se svými reakcemi, a navíc prozradily, že k velkému oficiálnímu odhalení nové spolupráce dojde již velmi brzy.A aby bylo čekání na představení nové značky ještě zajímavější, připravil si Forever 21 také atraktivní soutěž o poukazy na nákup v hodnotě 4 000 Kč. Stačí uhádnout, která značka prostřednictvím populárního amerického módního řetězce vstoupí na český trh. Aby to nebylo tak těžké, máme pro vás nápovědu – jde o projekt z dílny jednoho slavného sesterského dua. Už víte, o koho a o jakou značku se jedná? Pokud ano, tak neváhejte, pošlete svou odpověď na F21BringsYou.com a staňte se jednou ze tří šťastných výherkyň.

Držíme vám palce!

  8:05,  aktualizováno  26. března 2019 10:20