Často jsou to milovnice cvičení a zdravého životního stylu, které se snaží bořit mýty o tom, jak jejich těla ve skutečnosti vypadají. Protože i ženám, které dbají na správnou stravu a sportují, se na břiše rýsují varhánky. Stačí jen změnit úhel, osvětlení nebo polohu a dokonalý Instagramový snímek štíhlé vysportované postavy by nevznikl.
09.ledna 2020 v 16:00, příspěvek archivován: 17.července 2020 v 18:31

Projíždíte svou instagramovou zeď a kocháte se vysportovanými těly žen, které sledujete a které vás motivují. Možná už nějaký ten pátek také cvičíte, a tak vám dříve či později začne vrtat hlavou: jak to, že ženy na Instagramu vypadají štíhlejší, nemají ani gram tuku na břiše nebo měly to štěstí a strie je minuly?

Jaká bude pravda, už je asi zřejmé. Mají tuk na břiše i strie a celulitidu. Jenom vědí, jak se správně nastavit a nasvětlit, aby je jejich sociální rodina viděla v nejlepší verzi sebe sama. A někdy také trochu nerealistické. 

Autorka účtu Saggy Sara ukazuje, že záleží na tom, jak narovnáte záda, a vaše břicho může být dokonale ploché a nebo také vypouklé.