Kolekce pro podzim/zima 2019/2020 je oslavou TONAKU samotného, jelikož je to již 220 let, co vyrábíme pokrývky hlavy pro lidi z celého světa. 220 let tradiční výroby, nejvyšší kvality, ruční práce a lidských zkušeností, které se dědí z generaci na generaci.

Ti, kteří za značkou stojí, jsou pro nás největší inspirací. Protože právě tito lidé jsou zapotřebí, aby klobouky mohly vůbec vzniknout a vy jste je mohli nosit a inspirovat tak své okolí. Oslavte tedy s námi tradici, historii, různé profese, které za TONAKEM stojí a umožňují, aby tento unikátní módní doplněk mohl existovat.

Tonak podzim/zima 2019/2020

Z toho důvodu byly fotografie pro katalog podzim/zima 2019/2020 nafoceny se zaměstnanci TONAKU. S lidmi, kteří se každodenně podílejí na utváření této české značky.

Protože TONAK, to jsou pokrývky hlavy pro lidi od lidí.

Externí obrázek


Sledujte Tonak na Facebooku, kde každý den přidáváme příběhy dlouholetých zaměstnanců, kteří za touto značkou stojí.

Stejně tak, jak jdeme k základům výroby pokrývek hlavy, i v barevnosti se vracíme k základním odstínům v šatníku. Bílá, béžová, šedá a černá jsou pilíře této kolekce. Pouze odstíny modré a tmavě červené vnášejí decentní barevnost, a také jedinečný vzhled klobouku díky postřiku ELEKTRA. Na své si přijdou milovníci minimalismu, ale i příznivci výraznějšího zdobení. Kromě tradičních tvarů jako je Fedora, Trilby či Cloche se můžete těšit i na klobouky s rovnou hlavou tzv. Boater. Celou kolekcí se prolíná ikonické zdobení v podobě oblíbeného písmene T. Naprostou novinkou jsou pak reflexní prvky ve zdobení, které přinášejí moment, kdy se setkává móda a praktický rozměr bezpečnosti.

Externí obrázek
  9:00
Témata: Tonak, slavnost