Trápí vás strie, drobné jizvy, nesjednocený tón pleti? S pomocí tělového oleje Frei öl se problémů zbavíte během tří měsíců a vaše pokožka bude krásně vyživená a hebká.

Možná jde jen o malou jizvičku, které si ale všimnete pokaždé, když se na sebe podíváte do zrcadla. Možná vám jako vzpomínka na těhotenství (nebo na úspěšnou dietu) zůstaly na břiše strie, kterých se nedokážete zbavit usilovným cvičením ani pravidelným masírováním. A kvůli nimž jste se za celé léto neodvážila svléknout do dvojdílných plavek.

Pak právě vy s radostí uvítáte, že na pulty českých lékáren míří ikonický tělový Pečující olej frei öl®. Tento lékárenský tělový olej dokáže spolehlivě zmenšit strie, zahladit jizvy a navíc i sjednotit tón pokožky, narušený nežádoucí pigmentací.


Naprosto bez problémů si Frei öl poradí s jizvami starými 6 až 18 měsíců. Stačí, když ho budete pravidelně používat dvakrát denně po dobu nejméně 12 týdnů, a po jizvě nebudou ani památky:

Co se redukce nevzhledných strií týká, dokáže Frei öl hotové divy. Přípravek testovaly ženy ve věku 21 až 70 let. Výsledky jejich testování jsou více než překvapivé. Olej dokázal výrazně vyhladit a zlepšit vzhled strií starých i třicet let! Pokud tedy stejný problém trápí vás i vaši maminku, můžete proti němu začít bojovat společně. A obě se dočkáte povzbudivého výsledku.

Výsledek ostatně můžete posoudit samy. Na následujících fotografiích je vidět, jak vypadalo břicho jedné z testujících před začátkem používání oleje Frei öl a jak se jeho vzhled zlepšil po třech měsících pravidelného používání:I v případě, kdy toužíte po odstranění nežádoucích důsledků vašeho těhotenství nebo nechtěné památky na dobu, kdy jste prudce zhubla, je nutné používat olej pravidelně dvakrát denně po dobu tří měsíců. Stačí jej ve větším množství nanést na postižené místo a krouživými pohyby vmasírovat do pokožky.  Použití je ale mnohem všestrannější, jak se dozvíte v přiloženém videu:Dalším problémem, s nímž dokáže Frei öl rázně skoncovat, je hyperpigmentace pleti. Hyperpigmentace neboli zvýšené zabarvení pokožky má několik projevů – jde buď o stařecké skvrny, pigmentové skvrny zvané lengigo, případně o melasma neboli těhotenskou masku, kdy se během těhotenství vytvoří ženě v obličeji, zejména na tvářích, hřbetu nosu, čele a horním rtu, nápadné tmavě zbarvené skvrny.

Používáním pečujícího oleje Frei öl získáte ale pro svou pleť ještě řadu bonusů navíc! Olej totiž vaši pokožku krásně regeneruje, hýčká a podporuje obnovu kožních buněk. Důležitá je i informace, že pečující olej Frei öl® vyniká maximální snášenlivostí pro každý typ pokožky a obsahuje cenné přírodní oleje a vitaminy.

Pečující olej Frei öl se vyznačuje naprosto unikátním složením – obsahuje totiž cenné přírodní oleje:
jojobový olej, který hojí jizvy a vyhlazuje pleť,
levandulový olej, který přispívá k rychlé obměně kožních buněk, tlumí drobné záněty,
slunečnicový olej, který zvláčňuje pokožku,
olej z pšeničných klíčků, který zjemňuje a tonizuje pokožku.

Projevy předčasného stárnutí, včetně vrásek, redukuje obsažený vitamin E, vitamin A zase regeneruje pokožku a zabraňuje jejímu šupinatění a rohovatění. O vyhlazení estetických nedostatků pokožky se zase postará obsažený výtažek z aloe vera.

Pečující olej frei öl® lze zakoupit exkluzivně v lékárnách Dr.Max a na eshopu www.freiol.cz.

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:33