První sychravé dny přímo svádí k hýčkání. Dopřejte si luxusní kosmetické rituály, které vás zahřejí na těle i na duši. Navíc máme tipy, jak se rozmazlovat i doma.

Kosmetické rituály se pyšní tím, že v sobě zahrnují ty nejlepší procedury, které může salon nabídnout. Výsledkem dokonalé péče je tak božská pleť, protože se o vás starají ti nejlepší specialisté s tou nejlepší kosmetikou. Při rituálech jsou samozřejmostí třeba i nahřáté ručníky, polštářky s levandulí a celkově příjemná atmosféra. Rozhodně se nejedná o krátký proces, připravte se na to, že ten správný rituál by měl trvat alespoň dvě hodiny. Udělejte si čas a tělo i mysl se vám odvděčí!Koupejte se v kokosovém mléce


Pokud toužíte po krásné pleti, dopřejte si balijskou uklidňující masáž. Nečekejte ale jen šikovné ruce masérky, těšte se i na následnou lázeň v kokosovém mléce a čerstvých květech. Připomene vám vaši dovolenou. Pokud chcete do hýčkání přibrat i svého milého, mají ji i v nabídce pro páry spolu s lahví šampaňského.


Pokud máte rádi, když se někdo stará o váš obličej, bude tou pravou volbou v salonu Zen procedura Jasmine Face. Ta nabízí hotovou vědu, přírodní thajskou kosmetiku obsahující antioxidanty chrání­cí pleť před volnými radikály. Speciální hydratační maska zanechává tvář přirozeně mladší, pevnější a zářivější. Nezáleží na vašem typu pleti. Ocení ji i ti s nejcitlivější, suchou pokožkou.Bonusy pro domácí hýčkání


Pokud si chcete dopřát hýčkací proceduru doma, nejdříve si dejte dlouhou koupel s voňavou pěnou. Utřete se do hebkého a nahřátého ručníku, celé tělo promasírujte voňavým olejem a dopřejte si hydratační masku. Nejen na obličej, nezapomeňte ani na další části těla, jako jsou dekolt nebo prsa.